Çok korku filmi seyrediyorum ve o katilin yerinde olmak istiyorum

Yerine kendimi koyuyorumama sapık bir seri katil gibi değil şöleki! en son herkes öleceği izledim bir çifti kaçırıyor serseriler hırsızlar 5-6 kişi sevgilisini öldüroyrlar adamda bunların hepsini öldürüyor adamın yerine koydum kendimi gerçek hayattada böle şerfsiz insanları öldürmek istiyorum işkence yapıp, tecavüzcüleri, hırsızları, kötü insanları gece maske takıp takip edip ıssız bir yerde bogazını kesmek istiyorum kan aksın istiyorum ... ben normalmiyim :) değilim var mıböleleri benim gibi haksızlığa dayanamıyorum mesela bir çete kurmak istiyorum robin hood gibi mazlumların ahını almak istiyorum...

Güncellemeler:
bi minibüs şöförü vardı sevmiyrdum adamı bir yanlışı oldu hatırlamıyorum şimdi kafamda bununla ilgili şeyler kuruyorum gece şöle yaparım şurda şıkştırırım ve gebertirim gibi :) ben masumlardan yanayım hey

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 2

• cesaretin varsa yaparsa yaparsın. çok zevkli bişey ama öldürmek olmayacak. kötüyü hadım edip geri getireceksin. istersen bir kaç zevkli işe çıkabiliriz seinle

0|3
    1|0
    • aynen dostum çok istiyorum bunu :) ciddiyim araba lazım ama :) eski hikayedeki mete gibimi

• nerdensiniz siz ?

• aynı şey bendede var öldürme olmadan allah ne verdiyse girmek istiyorum birine bir kere öyle bir kavgaya tutuşmuştum çok eğlenceliydi :D ne tür bir psikopatım ben :D

• bende maraz ali gibi cete kurmak ıstıyorum aga :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...