Sizce artık ne yapmam gerek dayanamıyorum?

artık dayanamıyorum canımdan çok sevdiğim babannem vardı beni büyütmüş hastalandığımda sabaha kadar başımda bekledi biliyorum bu annelere ait bir şey bu annem de çok iyiydi ama kimse bana ondan daha yakın olmadı onu herşeyden çok seviyordum anne diye çağırırdım annem babam arkadaşım herşeyimdi 3 sene önce hafızasını kaybetti ve sadece beni ve kardeşlerimi hatırladı sinirlendiğinde sadece onu ben sakinleştirebiliyordum bazen onun öleceğini düşünüyordum o zaman bile sanki ölecek gibi oldum 11 aralıkta birşey yokken aniden kalp krizi geçirdi ve kaybettik doktora götürdümüzde çok iyi dedi gelişme olduğunu söylemişlerdi onun çırpınışı can çekişi hala cenazede yıkarkenki görüntüsü hala gözümde kalp krizi geçirirken bile beni son defa öptü keşke ben ölseydim diyorum anneminde durumu kötü oda onu çok seviyordu cenazesinde adamlar bile çocuk gibi ağladı ama ben ne kadar ağlasam da sanki başkasının cenazesindeydim o gün aniden öldü çünkü.. geçen gün otururken ölmüş öldü mü dedim ve ağlamaya başladım o kadar kötü o kadar zor bir acı ki Allah kimseye böyle acıları tattırmasın şimdi çok kötüyüm hiç birşey yapasım yok intihar etmeyi bile düşündüm ama anneme babama bakınca vazgeçtim hem anne acısı ardından da evlat acısı ..bazıları sadece bizimle kalan nolmal bir babanne olduğunu düşünüyor dalga geçecekseniz hiç yazmayın uzun ya da saçma yazdıysamda kusura bakmayın

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• bu soruyu daha öncede sormuştunuz. kafanızda böyle sıkmayın sonuçta dua edin arkasından

0|0
    0|0
    • daha önce böyle birşey sormadım zaten yeni üyeyim yinede yorumun için saol

• aynı tarz biri daha sormuştu sizin gibi o bakımdan gizli sorunca bilemiyor insan ondan dedimk.

sonuçta burada onurn için dua etmekten başka bir şey kalmamış yüapacak

Erkekler Ne Diyor 1

• yazdıklarını fazla anlayamadım sadece babaannenın oldugunu anladım basın sagolsun doganın kanunları boyle ınsan dogar buyur ve olur alısmalısın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Başınız sağolsun. çok sevdigin ve değer verdigin icin ve aniden vefat ettğnden olayın şokunu atlatamamşsın. çok üzücü evet ama hayat devam ediyor, her şeye rağmen..

0|0
    0|0
Yükleniyor...