Arkadaşlar sizce bu konuda hatalımıyım

her insanın eksik olduğu yanları vardır illaki benim de var. ev arkadaşim çaliştiği şirkette makamı yükseldi ve maaşi arttı. onu içi tanırım o günden beri değişti. eve arkadaşları gelir benle muhabbet ederken beni hemen sevmeye başlarlar. ben öleyim insanlar beni çok çabuk seviyorlar. ama bir yerden sonra baktım çevremdekilerin tavırları değişmeye başladı. bir ağzından bişe kaçirdi bende üstüne gittim bunu birtek ev arkadaşim biliyodu. arkamdan beni kötülediğini ve sırlarımı açıkladığını düşünüyorum. tek net katınıtım bu ağzından kaçırdığı. onuda yüzüne söledim yalanladı. ben seni çok seviyorum felan dedi ama inanmıyorum. ne yapmalıyım sizce bu çocukta bişeler var. satışlara gelmeye mi başladım. laf taşiyanımda yok. ya da ben paranoyağim. böle olup olmadığını anlama şansın nedir. ya da nasıl anlarım

Güncellemeler:
ek olarak arkadaşim profesyonel yalancıdır. başkalarına yalan sölemesinden biliyorum

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• ne tür sırlarınız var merak ettim

0|0
    0|0
    • sır dediğim kardeşim kız ve erkek ilişkilerine dayanıyor. sen kız arkadaşinin bu konuda sana güvenip anlattıklarını başkalarına anlatırmıydın

Kızlar Ne Diyor 1

• yalnızca şüphelenmiş olsan neyse de ağzından kaçırdıysa altında bir şeyler aramak lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...