Seçim yapma şansınız olsa neyi seçerdinizz ?

evet seçim yapma zorunda kaldığınızı düşünün veee duygusallığa kapılıp mı tercihi yapardınız yoksa benim duygusallıkla işim yok mantığımla seçerim mi derdiniz ? Duygusallık/mantık arasında hangisi ağır basar (:

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• daima mantığımla karar veririm, tabi senin dediğin gibi seçme şansım olursa :) ama duygularımın ağır bastığı yerde zaten mantığım hiç çalışmaz, yani aslında mantıkla duygu arasında bir seçim yapma şansım yok :( ancak duygularım yoğun değilse çok güzel mantıklı bir seçim yaparım :)

0|0
    0|0
    • ikisi de ağır basıyosa ? :)

• valla şimdi çok güzel akıl veririm, mantığını kullan, duygularına yenilme falan derim ama kendim de inanmam yani :) zamanında çok saçma sapan mantıksız tercihler yapmış biri olarak kendime bile inanmam :) sen yine de mantığını zorla biraz ama bazen insanın gözü köreliyor, o zamanda zaten yapaccak bişey yok fazla :)

• valla çok doğru söledn :)) insan oturup şöle bir enine boyuna düşünüp hareket etmeli bence en doğrusu o zaten snein de dediğin gibi :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Hiçbir şeyi.

0|0
    0|0
  • konusu olmadan cevap vermesi güç bir soru olmuş.

0|0
    0|0
  • mantık işler artık bende o yüzden aşk hayatım bitti .. kim ne olduğu çok önemli değil mantığıma aykırıysa olmuyor işte şansı yok..

0|0
    0|0
  • Mantık olsun zira bayanlar hep duygularıyla hareket eder erkeklerde mantıkla :D

0|0
    0|0
  • genelde mantık doğrultusunda kararlarımı vermeye çalışırım...ama arada duygusallığında ağır bastığı durumlar olabiliyor...

0|0
    0|0
  • dostum hep duygularımla seçim yapmısımdır sonunda üzülüceksem kendi ipini kendi ceksin , mantığım yıprandı demmiyoruz mantık hep kayboluo ortadan =) duygularımız parçalanıyor o sebebten duyguuu =))

0|0
    0|0
  • İkisi bir arada olmuyor mu ?

0|0
    0|0
  • mantıklı insanlar iyidir.

0|0
    0|0
  • duygusallık bence ...

0|0
    0|0
  • duygusallığım daha ağır basar.

0|0
    0|0
  • kokteyl yapardım.

0|0
    0|0
  • Mantığın hayatımda yeri yok aynı şekilde duygusallığın da öyle dengesizce yaşıyorum

0|0
    0|0
  • soruyu amma uzattın ama heee :D

Mantık severim , duygularımı kaybettim ben

0|0
    0|0
  • ikisinide duşünürdüm ama bence belli yaştan sonra mantık daha ağır basar

0|0
    0|0
  • Duygularıma hakim olamazdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• mantığımı seçerdim.. canım yansada ben bunu seçtim derim. ama duygusallığın sonunda mutlaka bir yerde canıım yandığında seçim yüzünden sadece kendimi suçlayabilirim..

0|0
    0|0
  • malesef duygusallık

0|1
    0|0
  • mantığı ağırlaştırmaya çalışırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...