Hayatta herşeyden başarısız olduğunuzu hissetseniz ne yapardınız.

Hayatta herşeyden başarısız olduğunuzu hissetseniz ne yapardınız.Işinizde herhangi bir spor dalında, karı kız da vs.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• minimalistik yaşam seçerdim.

0|0
    0|0
    • o ne ya türkçe konuşurmusun.

Kızlar Ne Diyor 3

• bırçok seyde basarısız oldum ve artık kanıksamaya basladım kendimi kabul ettim :(

0|0
    0|0
    • Bu sana kendini küçük gördürtmedimi. Mesela hiç bir erkeğin senle ilgilenmediği düşün.

• Gördürüyor. aslında özel olmadığını herhangi biri olduğunu anlıyorsun. bilmiyorum ben başarısızlıklarımı, başkasında olup bende olmayan şeyleri kabullendim. kanıksadım alıştım acıtmıyor.

• Hayır ben bunu kabul etmem, edemem bence sende etmemelisin. Her insan özeldir.Ben hep buna inanırım ve inanacağımda. Tamam başarısızız ama bu bizim suçumuzmu. Hayayatı yaşayış şeklimizle ilakalı. Mesela hiç futboll oynamayan birisine top versen otnayamaz.Ama futbolculara bak nasıl oynuyorlar değilmi.Onlarda o oyunu başlarındaki bir hakem sayesinde iyi oynayabiliyor. Bize de bir hakem gerekli.

• kelin merhemi olsa kendi başına sürer :)

0|0
    0|0
  • dua ederim

0|0
    0|0
    • saçmalama lütfen ben burada yalnızlık çekiyorum. Ne yapsam olmuyor.Mutlu olamıyorum.Sen tabi mutlusun dua edersin.

Erkekler Ne Diyor 4

• Basarisiz oldugum bir seyde oturup dusunurum neden Basarisiz oldum neyi eksik yaptim hatalarim neler sonra cozum yolunu ararim pes etmem. Insan isterse basaramayacagi bisey yok

0|0
    0|0
  • isyan ederim valla..

0|0
    0|0
  • sağlam bir gusul abdesti alırdım :)

0|0
    0|0
  • İnsan herşey de başarısız olmaz.

ayrıca Karı kız ne ya?

0|0
    0|0