ısrarın ile itici kıldın kendini

benim flörtüm vardı ve ne olduysa benden uzaklaşmaya başladı. öncesinde herşey güzeldi ve sorun yoktu ve benim en sıkıntılı günlerimde yanlarımda olan insan bir anda yok oldu. sebep göstermeden birşey söylemeden gitti. ben sorduğumda bişi söylemedi ve tek cumle ile senin ısrarın yüzünden böyle.itici kıldın kendini lütfen daha fazlarahatsız etme.

ne demek tüm bunlar :(hakaret dolu söylemleri:(

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• garip olmuş benimde başıma geldi ummadığım biçimde arıyordum açmıyordu geride dönmüyordu face de vardı oradanda geri dönmedi ben yazdım oradan yalan söylediği apaçık ortadaydı bir a4 kağıdı dolduracak şekilde mesaj attım sonra faceten çıkardm ondan sonra bile geri dönmedi bana sebebini bilmiyorum yanii niye böyle dediğinin...

ne ısrarıymış bu senin konunda ?

0|1
    0|0
    • ısrarım yoktu flört ediiosun günde 1 defa aranmaz mı insan yahuuu. bence o soğudugu için bahane arıyodu

• nasıl birşeymiş o öyle yaa ne flörtüü

insan tel ile aramazmı sevgilisini ?

ne kadar sürdü ?

Erkekler Ne Diyor 5

• Hak etmişsin ama.

0|0
    0|0
  • Köprüyü geçene kadar ayıya dayı deniyor ya hani o hesap bence. İşini görmüş sonra atmış seni bir kenara diye düşünüyorum ben. Hem erkek 2.sini bulmadan 1.yi şutlamaz asla. Girmiştir bir kadın aklına çelmiştir seninkini :)) hep böyle olur.

0|0
    0|0
  • Kim bilir naptın cocuga ama üzülme coni yanında

0|0
    0|0
  • fazla naz asik usandirir umarim cocuk daha iysini bulmustur

0|0
    0|0
  • ksr bkmada ederinden fazla değer soytarıyı kral eder .. takma biri gdier biri gelir.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hangi konuda ısrar ettin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...