Spor yapmaya karar verdim. yardim edin

Popo kaslarimi gelistirmek icin neler yapabilirim? Kolay seyler olsun. Spor salonuna gitmek istemiyorum

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Squat

Lunges

Glute Kickbacks

internette bu haraketlerin videosunu bulup öğrenebilirsin.

1 gün çalış 1 gün dinlen. yani 2 günde 1 antreman yapman senin için daha iyi olacaktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Fakirler spor yapmasın bence. Gidin spor salonuna.

0|0
    1|0
    • Bunun fakirlikle alakasi yok cicim. Zamani olmayan insanlarda oluyor

• Zamanı olmayan insan. Sanırım varması gereken yere yarım saat olup da "5 dakikaya oradayım." diyen insanlardan farksız bir durum. İkisi de yalan.

• sen çalışırken ben tutup sallanmasını önleyebilirim.

0|0
    1|0
  • Bol bol yürü arkadaşım... Bol su iç.Sabah kahvaltını güzelce yap,öğle yemeğini orta halli ye,akşam ise sebze meyve ile idare et... Yürüken belli bir tempoda yürü emi...

1|0
    0|0
  • Squat yap. Google'da yapılışını bulabilirsin. Etkisini göreceksin.

1|0
    0|0
  • Squad yapcan git spor salonuna

0|0
    0|0
  • Lunges.Hip Extensions ve Hip -Lift progressions en ıyı kalca hareketlerıdır.

1|0
    0|0
  • diyet falan hikaye plates düzenli haftada 3 gün 1 saat toplamda 7 dakika dinlenme zaten Dvd ya da videolarla yapacaksın platesini ilk aydan sonraki gelişmelerini görüceksin

NOT: Güzel kız görmeyin hemen Amele amele Konuşun ;)

1|0
    0|0
  • 1. Lunges (Adımlar) :

1. Lunges (Adımlar) :

Bu pozisyon kalçayı çalıştırdığı kadar ön ve arka bacağı da aktif olarak çalıştırır. Bir çok kas gurubunu çalıştırdığı için de metabolizmayı ayakta tutar ve dengemizin gelişmesine yardımcı olur.

Hareketin yapılışı: Hafif dumbell'lar ile sırtımız düz olacak ve diz kapakları ayak parmak uçunu geçmeyecek şekilde uzun adımlarla ( çömelip kalkma ) yürüme pozisyonunda 12-15 adım çömelip kalkılmalıdır. Bu hareket 12 ya da 15 tekrar ve 3 set yapılmalıdır.

2. Hip Extensions

Bu pozisyon kalçayı çalıştırdığı kadar ön ve arka bacağı da aktif olarak çalıştırır. Bir çok kas gurubunu çalıştırdığı için de metabolizmayı ayakta tutar ve dengemizin gelişmesine yardımcı olur.

Hareketin yapılışı: Hafif dumbell'lar ile sırtımız düz olacak ve diz kapakları ayak parmak uçunu geçmeyecek şekilde uzun adımlarla ( çömelip

0|0
    0|0
  • Bence En Mantıklısı spor salonuna uğra ve en azından orada kı hocalrdan bilgi al sonra kafana göre arastıra arasıtıra yap :) Bu arada Resimdki Sensen Gözlerin Çok Güzelmiş :)

1|0
    0|1
  • kolayla hiç bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • fıtness yap taş gibi popon olur olmazsa gel ben taş gibi yaparım

0|0
    1|0
  • yardım edin tayt giycekmiş ileride..

0|0
    0|0
  • poponla halter kaldır

0|0
    0|0
  • sağlıklı yaşama hoşgeldın

0|0
    0|0
  • Popo kücük mü ki

0|0
    0|0
  • tabiki fitness en ufak kaslarına kadar geliştirirsin buradan antreman programı yazmak uzun olur

0|0
    0|0
  • harbi çok komiksin ya :)

0|0
    0|0
  • duvara vur gunde 30 kere bak tas olursun TAŞ

0|0
    0|0
  • kalçayı oynat sağa sola dansöz oyunlarıda işe yarar ac bir müzik oyna

0|0
    0|0
  • squad yap tam senlik :) google amcaya yaz bakalım ne cevap verecek :)

0|0
    0|1
  • Sağlıklı hayata hoş geldin.

0|0
    0|0
  • AAAA ne güzel :D gel birlikte güreşelim ne dersin minderde istersen yağlı güreşte olabilir inanamazsın insan çok fit oluyo rahatlıyo boşalıyo :D bütün enerjisini atıyo :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ağırlıkla squat,dead-lift

0|0
    0|0
  • popo kası geliştirmekten kastın ne yağı eritmek mi

0|0
    0|0
    • Benim istegim büyütmek. Internette kas gelistirerek hem büyütüp hem daha güzel form verilebildigi yaziyor

• Canim nasil yapilacagi yazsaydi sormazdim burada. Hani belki yapan biri akıl verebilir diye buradada sorayim dedim.

• ben de diyorum ki bir de youtube'a bak

Yükleniyor...