Canım acımıyor,şoktamıyım acaba?

Bana sahip çıkamayan,kaç yıl boyunca süründüren,ben inatçı olduğum için süründürürken aynı zamanda sürünen eski erkek arkadaşımın, yüzsüz yüzsüz bağırdı diye yüzüne telefonu kapattım.Yılların intikamını aldım diyebilirim.Sonra aylar üstüne merak ettim mesaj attım.Nişanlandığını söyledi.İntikam için demiyorum gerçekten böyle inşallah mutlu olursun sende dedi.Beni ailesi için bırakmıştı.Ailesinin istediği biriyle evleniyor şimdi.Babasının annesinin sözünden çıkamayan biriydi.Kaç yaşına gelmiş babasından harçlık alıyordu.

Da ilginç şekilde benim canım hiç yanmıyor.Hatta kendimi mutlu olsun diye dua ederken buldum.Niye bu kadar sevindim? Şokta olabilirmiyim?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• hayır, hiç şokta filan değilsin, adam gözünden o kadar düşmüş ki, içinden seviniyorsun, çekinmene gerek yok, dışından da sevin, keyfini çıkar..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• aramakla yanlış yapmışsın çok üzüldüğünü düşünüyorum kendin dahil herkese yalan söylüyosun

babasından harçlık alıyor diyorsun işsiz güçsüz birisi ise onun evliliğide fazla sürmez

0|0
    0|0
  • yasadiklarin kolay seyler degilmis anlasilan alismissin . ondandr .

1|0
    0|0
  • :)))

Zamanında yaşadıklarından ötürü olsa gerek

1|0
    0|0
  • heee şoktasın*

0|0
    0|0
  • ben aşkı sende buldum ey ay yüzüne bayıldığım dilber

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kaç yıl çıktınız ki ?

1|0
    0|0
    • 6-7 yıl ayrı gayrı büyük ayrılıklar yaşadık

• sağol canımda ben niyeyse üzülmüyorum ona şaşkınım.üstümden bir yük kalkmış gibi hatta.

• deemk ki senin için hayırlı değilmiş belkide çok mutlsuz olcaktın evlendiğinde o yüzden öyle hissediyosun :)

Yükleniyor...