Paranın gücü gönül işleri dışında çok mu etkili ?

Tamam şimdi diyeceksiniz parayla aşk olmaz parana gelir eder tm kabulüm . Düşüncem şöyle para herşeyi yapıyor gönül işleri dışında hatta onuda yapıyorda neyse siz ne düşünüyorsunuz parayla tip özgüven sosyallik utangaçlık takıntılara çözüm olur mu ? Parası olan adam huzurlu mudur ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• para ile gonul islerinede acigim ben hatta yeterli paraya her seyo yaparim: ) parasini veriyor nasil olsa: )

0|0
    0|0
    • Yeter ki zengin olsun ihtiyaçlarımı karşılasın öyle değil mi?

Kızlar Ne Diyor 3

• evlilikte çok önemlidir. gerçekten önemlidir. buraya tek tek açıklamama gerek yok dostum. hepimiz biliriz bir evi geçindirmenin mutluluğu ne kadar etkilediğini...

0|0
    0|0
  • bence para çok çok önemli..Yokluğu da bir dert varlığıda aynı şekilde..

0|0
    0|0
  • para eşittir huzur kafa rahatlığı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• B*k huzurludur. Çok paran var, paran olduğu için neredeyse her şeye sahipsin. Sırf paran var diye seni seven insanlar var, hatta öyle ki evlendiğin kişi bile seni paran için sevdi. Sen olduğun için değil anladın ? Paran olduğu için. Düşün bakalım ne kadar huzurlusun.

0|0
    0|0
    • Küfür edecem haa , paran var diye seviyolar yok diye sevmiyolar böyle saçma düşünce olmaz birader param var benim mi diyorsun gösterme cebin dolu olsun kendine sakla

Yükleniyor...