Cüzdan buldunuz içinde paracıklar var, ne yapardınız?

sisli bir kış akşamında parkta 'nişanlinla' yürürken bankın üzerinde içi döviz dolu bir cüzdan buldunuz...ne yapardınız ? ve nişanlınızdan nasıl tepki alırdınız ?...

Güncellemeler:
olise verirdim diyenler : Polisler o parayla önce lahmacun söyler geri kalanını paylaşırsa :)
Döviz derken hani bakan oğlunun evinden çıkan 500 Euro'lar var onun gibi :)

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Acımam çatır çatır harcarım, yerim..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• içinde mutlaka kimlik ehliyet vs vardır sahibini bulmaya çalışırım asla polise vermem görüyoruz olanları. gün içinde gider gelirim parka bir hafta baktın kimse gelmiyorsa para bulanındır mantığı :D

0|0
    0|0
  • Canın sıkıldıkça bu soruyu mu soruyorsun ? Yoksa tatminkar cevap alamadığından mı?

0|0
    0|0
    • Dikkat ettiysen en iyi cevap hala seçilmedi ..benimi takip ediıosun :)

• Daha önce de sorduğunu görmek için seni takip etmem gerekmiyor :) Öncekinde de mi seçemedin en iyi cevabı?

• evet iyi takip etmiosun bozuluyorum bak :) öncekinedemi cevap yazmıştınız ?

• bulmak için elimden geleni yaparım parasını geçtim içinde nüfus cüzdanı,ehliyet falan varsa adam önce bunlar için dua eder bulamazsam paralar benimdir yapacak bir şey yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İlk başta sahibini kendimce ararım, illa ki bulurum.

0|1
    0|0
  • Valla hacı gani gani çıkartır Rabbim onu senden arar sahibine veririm hiç değilse öteki tarafa bir sevap fazla giderim

0|0
    0|0
  • paradan küçük bir miktar nişanlıma verir, ardından onu terk eder ve bir sahil kasabasına yerleşirim.

0|1
    0|0
  • Haydan gelen huyu gider. Zimmetime geçirmem bunu biliyorum sadece

0|0
    0|0
  • yolda 600 dolar buldum. sana vereyim bu soruyu bir daha sorma arkadaş :)

0|0
    0|0
    • yok haram olur 1000 dolardan aşasına günaha giremem dostum :(

• ne paraymış arkadaş, yoksa o parayı sen mi kaybettin len. Doğruyu söyle. Aramızda bak. Eğer öyle değilse, zaten zikrin neyse onu sen yaparsın. Gelip de burada bir daha sorma. Kına geldi artık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...