Hoşlanmadığınız birisinin ısrarcı olması rahatsız eder mi?

Diyelim ki aklınız, kalbiniz başka birisinde. Ama o sizin kalbinizi kırdı. Hayatınızda kimseyi istemiyorsunuz. Biri var. Sizden hoşlandığını açıkça belli ediyor. İstemediğinizi söylüyorsunuz laftan anlamıyor ve gururunu ayaklar altına serip şans istiyor. Başkasını seviyorum diyorsunuz "sen git senin yüzüne bakmayanları sev" diyor. Ayrıca bu kişiye uzaksınız, arada mesafeler var. Yüzünü tam olarak bilmiyorsunuz bile. Hoşlanma olasılığınız gerçekten çok az. Ama o ısrar ediyor duygu sömürüsü yapıyor, sürekli bunaltıcı şeyler söylüyor. Silip kurtulmak istiyorsunuz bu defada yüreğiniz el vermiyor çok acımasız olacağı için. Ne yapabilirim LÜTFEN YARDIM!

Güncellemeler:
Çok iyi kalpli birisi, çok ince çok kibar ama çok YAPIŞKAN

1|0
24|40

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi o yapışkan arkadaşın senden bir nebze de olsa umudu var. senin ısrar edip uğraşıp çaba sarfetmesini istediğini sanıyor olabilir. o yüzden gerçekten istemiyosan açıkça söyle gerekirse kalbini kır bu onu üzse de olgunlaştırır. Diğer taraftan imkansız şeylerin de hayatındaki güzel günleri geciktirmesine izin verme. unutmazsın ama ona bağlı kalmadan başka şeylerin de sevilebilecek olduğunu görürsün. Onurlu bir birey gibi yaşa tek başına da olsa işine gücüne bak, her erkeği hayatına alma zaten şu saatten sonra çok ilgi gösteren bir erkek seni boğar. aşk takıntı ve bağımlılık değildir özünde. ama insanlar aşk uğruna özgürlüklerinden hatta onurlarından bile vazgeçecek kadar saf olabiliyorlar. bunlara dikkat et. o kadar da yumuşak kalpli olma sert yaşa hayatı çünkü hayat ezik insanları sevmez.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Her şey de belli bir ölçü,denge olmalı

bazı şeylerin ölçusu kaçarsa diger tum şeylerin dengesi

şaşar

1|0
    0|0
  • düzgünce konus anlatsın içini döksün sana sonra sende ona anlat aklındakileri konusarak halledileblr ama illaki üsteliyosa sevglnn olduğunu barıstığınızı ve bda sana yazmaması gerektiğini sölersn ama kbar bir seklde

1|0
    0|0
  • Ya üniversiye gidiyor özel üniversiteye kızın altında 35.000 otomatik vites arabası var tamam eyvallah pantolon bile giymiyor altında eşofmanla okula gidiyor birincisi yozluk yobazlık laikçilik muhabbetine kimse sokmasın beni hiçbiri değilim sadece iş görüşmesine takım elbise ile gidilirken sen spor kıyafetle gidiyorsun gibi durum oluyor yani afedersin tayt giyip üniversitete G-string şov yapanlarda çok var abi serbest istediğini giyer laf edemeyiz yakında bende boxerla giricem derslere öyle dolaşıcam hadi bana laf söylesinler onlara diyince laf diyorlar aynen boxserle dolaşıcam pinokyo burnu gibi herkes baktıkça görücek nereyi görmek istiyorsa ben g-string şov izlerken iyi benim penisi boxserden görünce mi kötü hadi ulan ordan be..

0|0
    1|1
    • ne alaka benim sorumla

• Tamam haklısın konuyla alakası yok ama sinirlendim bir duruma ondan yazdım mazur gör beni.

• "Ayrıca bu kişiye uzaksınız, arada mesafeler var. Yüzünü tam olarak bilmiyorsunuz bile. Hoşlanma olasılığınız gerçekten çok az"

E madem öyle bir daha görmemek üzere sil gitsin. İyi kalpliymiş, şuymuş buymuş geç bunları.

1|0
    0|0
  • uzak mesafe yüzünü bile hatırlamıyosun ama seviyor engelle gitsin

1|0
    0|0
  • İyi olmak merhametli olmak güzel.. Ama istemedigin birinin sana karsı bu kadar ısrarcı tavırlarla yaklasımasına iyimser kalmak iyi degil gibi bir dur demen lazim..

1|0
    0|0
  • Kalbini kır ozaman fena bir şekilde. Senle uğraşmaz ondan sonra hep kendi kendini yer

1|0
    0|0
  • şımartır beni yaa

0|0
    0|0
  • yok sayarım.

0|0
    0|0
  • ısrar etsin ama aşk ve sevgi üzerine ısrar etsin sevgisiyle boğsun beni..

0|0
    0|0
  • hem de çok rahatsız eder. ölse de kurtulsam bile dedirtir.

1|0
    0|0
  • hayır

ama azınıburnunukırarım

1|0
    0|0
  • yol ver gitsin senden kıymetlımı yahu kafana taktıgına degmez peeeh

1|0
    0|0
  • yok etmezzz biraz uzaklaşır giibi olurum ama

0|0
    0|0
  • ahanda ben... :)

0|1
    0|0
  • nasıl biri kişiliği hakkında yorum yapabilirmisin ?

0|0
    0|0
    • İyi biri. Sıkıcı, fazla duygusal, beni sürekli övme peşinde.. Kız gibi. Ben zaaten duygusl birisiyim. Karşımdakida aşırı duygusal olunca beni boğuyor anlatamam sna

• yo onada yüz vermemiştim.

• haddimi aşmassam biz erkeklerde hata var aslında mesela ben okulda baya kalite kızlarla takıldım elime aşırı fırsat geçti ama o karşılık vermediği halde aşkıma ihanet etmedim :(( hayat mutlu olma şansı vermiyor :((

• Kafalar uyuşuyorsa ona bir şans ver derim zamanla sende seversin belki..yapışkanlığı seni sevdiğindendir...ama istemiosan salla gitsin seni savcılığa şikayet ederim de :)))

0|0
    0|0
  • ve Ferhat Göçer olaya ; Git hevesini al gel Nefesini al gel Belkide boğuldu Aşkımdan

0|1
    0|0
  • ver işte bir şans sende ölür müsün bea...

0|0
    0|0
  • yapışkanlığı sevgısınden dır... sana olan ılgısındendır.

0|0
    0|0
  • git ona derım...

0|0
    0|0
  • bu işin kesinlikle olmayacağını belirtip asıl hedefimdeki kişiyi ayarlamaya çalışırdım..

0|0
    0|0
  • Yağuşuglu mu?

0|0
    0|0
    • Pek değil. Ama tip önemli değil. İnan daha farklı yaklaşsa hoşlanabilirdim. AAma bu şekilde yaklaşması sadece kafasında sandalye kırmak istettiriyor bana

• Ağzına ağzına vur.Meselam şöyle bir maddeyle: link

• çocuga kalbini sök,klozete at ,üstüne s*ç,sonra sifonu çek diyemeyecegine göre bence bak şöle yap..ona başka bir kız ayarla :)))

0|0
    1|1
  • silmeyi düsündürcek kadar rahatsız ediyosa kurtul :)

0|0
    0|0
  • mesafe uzaksa cevap verme kudursun

0|0
    0|0
  • hARBİi belaaaa .. vakası daha =)

0|0
    0|0
  • sen yalnız olduğun için mi konuşuyorsun onla

0|0
    0|0
  • onu o ısrarından vazgeçirecek şeyler yaparım...ya da yapmaya çalışırım...

0|0
    0|0
  • ben şans veririm

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 24

• o tür erkekler herkese yapisan erkek tir sevmiyorsan hic acima derdim

ayni sey basima geldi hatta adam evli cikti bile

1|0
    0|0
  • evet, rahatsız eder.

1|0
    0|0
  • boyle insanlar teklikelidir aldatirlarda. gormuslugum var boylelerini. Her kiza boyle davranirlar. Sahsen soguk erkekler daha guvenilir. Gerci bu benim bakis acim.

1|0
    0|0
  • bu durumun bir benzeri benım içinde gecerlı.

en basit cozum yolu, iletişimi kesmek, mesajlarına cevap vermemek, engellemek, yoluna çıkmamak, ve HAYATINDAN BİRDENBİRE ÇIKMAK... acımasızca ama onun için iyilik olacaktır. çünkü attığın her mesaj bir umuttur arkadaşım...

1|0
    0|0
  • Galiba bu kişi bu siteden biri,öyle hissettim ?

İstemiyorsan zorlamanin bir anlami yoktur,zorla güzellik olmaz ki..

1|0
    0|0
    • Şu an üye değil buraya. Ama evet ilk buradan tanışmıştık:) Ben ona diyorum ki " sen benim için sanalsın, sadece muhabbet ederim sninle fazlasını isteme" o diyor ki " beni sanal olarak görme ben senin yanına gelirim, sonsuza dek seni istiyorum" vıdı vıdı

• hiç gitmiyor elimde olsa kafasını kopartıcam

• O zaman engelle gitsin

• Zayıf kişilikli insanlardan uzak dur tatlım, böyle acırsan şimdi ileride daha çok üzülecek böyle düşün ve irtibatını kes.

1|0
    0|0
  • büyük konusmak istemem böylesi basıma gelmedi AMA;

-eger ona direk onay verirsen bir anlık sevinciyle (cok seviyorsa) havlara girip elde ettim super havasına kapılabilir

-onay vermedigini zannedipte yuzsuzce davranıyorsa ve sende gercekten hoslanmıyorsan katı olup basından atabilirsin istemedigini belli edebilirsin

- ya da ona şans tanıyıp onu tanıyabilirsin

aslında bu durumlar karmakarısık.. yasanmadan bilinmez

0|0
    0|0
    • Ben sonradan tanıdıkça etkilenemiyorum gerçekten. Olacaksa hemen oluyor. Sonra kafama silah dayasalar sevemem. Boşuna uğraşıyor

• tanı o zaman ama ümit verme ipler senin elinde olsun

• Ya görsen normal normal konusmay bile tahammül bırakmadı

• Tüm iletişimi koparırım en sevmedigim şey ısrar ya

1|0
    0|0
  • Onun kalbi kırılmasın diye kabul ediyim deme bence sakın, kabul edersin baktın olmuyo ayrılmak istersin ve daha çok kırmış olursun kötü olursun gözünde, duygularnla oynamış olursun al başına bir bela daha ...

Aklında kalbinde bir başkası varsa onunla olman ihanet olur ona bunu açıkla eğer böyle devam etceksen engellemek zorunda kalıcam seni kırmak istemiyorum anla artık der anlatmaya çalışırım baktın olmuyo sil gitsin yoksa konuştuğun her an biraz daha çok sevicek seni bunu istemezsin sanırım ..

Yapışkan olmak yerine düzgün bir şekilde kalbini feth etmeye çalışması daha çekici ve daha güzel olurdu ama yapcak bişe yok ...

0|0
    0|0
  • Deli ediyorlar beni. Uğraştım böyle insanlarla. Kesinlikle sorunlu tipler.

1|0
    0|0
  • Yapışkan insanlardan nefret ederim. Ağzının payını vermekten de çekinmem açıkçası.

1|0
    0|0
  • yerinde olsaydım ikisinide ayrı ayrı cıkarırdım hayatımdan.

hoslandıgın çocugu bir kere cıkar hayatından ne kin tut,ne sev ondan hayır cıkmaz daha.

aranızda mesafeler varsa sana ulasmasını engelle agır konus zaten uzaklasır senden ümit verme ileride daha çok üzülür.

0|0
    0|0
  • hemen kurtulmaya bakardim ne buyuk terbiyesizlik . utanmaz adam

1|0
    0|1
  • Rahatsız eder,eğer olmayacaksa iletişimi koparırdım,umut vermektense.. -.-

1|0
    0|0
  • Hiç sevmem.

1|0
    0|0
  • Aynı şeyi yaşadım bu yapışkan cinste arkadaşıma şans verdim ve sonuç hüsran. İnsan sevipte alışamıyor böyle ilişkilere. Girişme daha çok üzersin ve kabus olur senin için.

0|0
    0|0
    • kesinlikle alışabileceğimi hiç sanmıyorum zaten.:) İnsan birisini sevecekse bunu hissediyor zaten. Zaman içinde belki severim diye bir şey olamaz. Özellikle bu kadar ısrara ve yapışkanlığa. Erkeksi değil..

• Tamamen katlıyorum ben hatta 1 ay şans verdikten sonra iyice nefret edip soğumuştum her kelimesi batıyordu, umarım fazla kırmadan kurtulursun

• var öyle biri amma ısrarcı yaa kafayı yedirecek :s

0|0
    0|0
  • açıkça söyle bdiaha bu tarz konuşursa onunla bidaha görüşmeyeceğini söyle.

0|0
    0|0
  • insanlarla herzaman mesafeliyimdir ısrarcı insanları sevmem...

0|0
    0|0
  • En azından oyalanmak için deneyebilirsin..

0|0
    0|0
    • karşındakı oyuncak degıl ınsan.

• öyle düşündüğümüz için aklımız hep başkasında ve yalnızız zaten.

belki mutlu olacak ne biliyorsun?

bencil olmak bazen iyidir.

• gerçekler acıdır acıtır

0|0
    0|0
  • ısrarcılık rahatsız eder anlayış beklerim

0|0
    0|0
  • salla gitsin ya

1|0
    0|0
  • Öyle biri benim de peşimdeydi bir aralar. Tam bir yıl. Umarsız davrandım, mesajlarına cevap vermedim anlamadı. Açık açık konuştum yine anlamadı.

Öyle bir yıl devam etti. Sanırım sonunda onun da canına tak etti ve vazgeçti. Yapacak fazla bir şey yok çünkü o kabullenmek istemedikten sonra ne yapsan boş. Yüz verme ve kendiliğinden vazgeçmesini bekle.

0|0
    0|0
    • sürekli diyor ki beni tanımıyorsun o yüzden sevmiyorsun. Yahu bir sor tanımak istiyor muyum...

• Çok haklısın anlından öpmek istiyorum seni

• :)

Yükleniyor...