Erkekler genellikle sorum sizleri ilgilendiriyor

iyi akşamlar daha yeni oldu birbirimize açılalı ben çok aşırı utangacım sevgilim ise çözüm bulmaya çalışıyor daha yeni olduğu için voleybol felen oynarız nasıl yapacaz ki senin bu utangaçlığını geçirmek için yazdı 1. sorum ise daha 2 gün bile olmadı böyle utangaç sevgilinizin olması bunaltır mı ? 2. sorum ise o da öpmek sarılmak ister mi ? teşekkürler .

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• 1. sorunun cevabı ;

Hayır bunaltmaz.

2. sorunun cevabı ;

Elbette

Asıl sorununa gelince ;

Utanma. Siz sevgilisiniz. Gözlerinizin içine bakabilir, gülümseyebilir, sarılabilir, öpebilir, birbirinizle ilgili her türlü konuda konuşabilirsiniz. Aranızda bir engel yok. Utanılacak bir durumda yok. Sakin ol ve onun karşısına çıktığın zaman olduğun gibi davran. :)

0|0
    0|0
    • ama kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor :)) bakamıyorum yüzüne o da anlayışla karşılıyor o zaman konuşmaya çalışayayım :)) gözlerinin içine baksam yeter mi gerçi bakarsam da hemen çeviririm gözlerimi utanırım :))

• neden ki :))

• Ordaki olay çok farklı. Ya ketcabı dökersem. Ya cola dökülürse. Ağzımın etrafında birşey var mıacaba ? Acaba nasıl yemek yediğimi düşünüyor ? Acaba iğreniyormudur ? :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Bunaldım bile.

0|0
    0|0
  • Bi kızın utangaçlığı bana tatlı gelir ama zamanla alışırsın geçer utangaçlığın. Öpmek sarılmak ister ama senin utangaçlığından çekiniyodur bence

0|0
    0|0
  • 1. Zamanla onun yanında rahat olacaksın tabi bu birazda ona bağlı

2. Öpmek sarılmak aşkın en güzel yaşama şekli, yeri ve zamanında

Mutlu olun

0|0
    0|0
  • Bunaltmaz fakat abartirsa sikar biraz. Opmek sarilmak opusmek ister tabi sevgilsiniz sonucta.kendini kasma rahat ol sevgiline yardimci ol. Samimiyet olmadan olmaz

0|0
    0|0
  • 1-yok sıkmaz,gerçi beni sıkmaz.,2- isterim ama zamana bırakırım gene de hiç belli olmaz her an herşey olabilir:)))

0|0
    0|0
  • kişiye göre dğişir ya seven var sevmeyen var bu durumu

0|0
    0|0
  • ilki bunaltmaz tabi

ikincisi için ister ama sen utangaç olduğun için o da çekinebilir

0|0
    0|0
  • Keske benim sevgilim olsa utangac. Böyle ol ve kendini kaptırma kimseye

0|0
    0|0