Hayat neden adil değil?Çok güzel ve yakışıklılar gününü gün ederken diğerleri neden pert?

Hayat neden adil değil?Çok güzel ve yakışıklılar gününü gün ederken diğerleri neden pert?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• kafanızı kullansanız çok kızla çıkarsınız ama boş boş taşıyosunuz işte herşey tip değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• cıkk sevmedim bu yaklaşımı adamın içi boş olduktn sonra brad pitt olsa kaç yazar 1-2 gün gününü gün eder 3.gün katlanılmaz sen sırf güzel diye karaktersiz bir kızla olurum diyosan o ayrı

0|0
    0|0
    • tam da öyle bir kıza aşık oldum biliyor musun.Olmam diyordum boş bir kıza olmam herhalde diyordum ama şu an kör kütük durumdayım.Feleğimi şaşırdım valla.Kız ise çok rahat alemlerde barlarda fink atıyor.Lanet olsun

• kızdan karşılık alsan 1-2 muhabbette sıkılacaksın bence uzun ömürlü olacağını sanmam eğer kişilik,edep benim için önemli diyorsan

• Önemli tabi ama ondan vazgeçemiyorum garip bir psikoloji.

• Tek derdin bu olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hayat bu konudan mı adil değil sence ? olay bu mudur yani ?

milyonlarca insan, suçsuz yere ölüyor lan. açlıktan, sefaletten, savaşlardan. onlar bırak güzel ya da yakışıklı olmayı böyle bir konu hakkında bir fikir sahibi bile olamıyorlar.

yaşam savaşı veriyorlar sadece.

işte adaletsizlik bu ve bunun önüne geçen bir şey yok.

0|0
    0|0
    • Haklısın bunu da düşünmüştüm tabi bir çok mevzu var ama şu an içinde bulunduğum durum sorudakiyle alakalı

• dostum insanın doğumuda ölümüde bir şanstan ibaret. insanın tek amacıda bu adaletsiz dünyada "sadece" kendi adaleti için savaşmak.

hayata bir sıfır geride başlayabilirsin ama ipler yine senin elinde.

• haklısın

• Ucubeyim mutluyum.

0|0
    0|0
  • Ateistlerde sırf bu yüzünden Allaha inanmıyo

0|0
    0|0
    • kimisi öyle dediğin gibi karakterinde baskınlık varsa diyor ki :" neden ben zengin değilim ya da çirkinim vs" bu onu ateizme sürüklüyor ama karakterinde itaat yüksekse o zaman başına ne gelirse gelsin kader diyor her şeyi kabulleniyor.

• Böle şeyleri kafaya takmamak lazım isterse dötünden para aksın ölüp gidicez ve cesedimizi çiyanlar yicek hayatın tadını cıkarmak lazım iyi veya kötü

• haklısın dostum gerçekten haklısın.Çıyan örneğiyle olayı süper somutlaştırdın :D

• tip değil kuzen yanlışın var...tüm mesele PARA

0|0
    0|0
Yükleniyor...