Nasıl aldatıldınız anlatır mısınız ?

bence anlatın dinlemesi iyi oluyo ben 15 yaşımdaydım sanalikadan tanışmıştık hihahaha msnden yazışıyoduk başka msnye ekledim aşkım aşkım yazdım ne var gizem dedi yıkıldım allasen bir boş bir hoş oldum ilk aldatılmam böyleydi. sizin nasıldı nasıl aldatıldınız hadi hadi anlatın

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• oha yok özelden yazarım...belki o zaman ancak...çok fena:/seviyordum bir de...evlenecektik.Yazmam,hesap kapanır buradan yazarsam:D

1|0
    0|0
    • meraklandırdın:D

• boşver yaaa:(((((gene de yazdım bişiler işte.Hani niye yazıyorsun o zaman diye sorarsın ben de derim bilmem diye:S..hala durur o boynuz bir tarafımda...

• hiç yakalayamadım ki:)

0|0
    0|0
  • Çok fena aldatılmışsın yatakta bassan daha iyiymiş :D aldatılmadım bu arada aldatıldıysamda bilmiyorum:))

0|0
    0|0
  • otobüste uzun uzun bakıştık sonra erkeğin biriyle el ele tutuşup indiler otobüsten :'(

cayırt

2|0
    0|0
  • ben aldatılamam çünkü bu dünyadakki tek gerçeklik benim :)

0|0
    0|0
  • Nefret ederim. Ne güzel bebişim falan filen ne var lan diye bir derse ağzını yüzünü kırarım.Bana hiç olmadı.Genellikle 3-4 hafta sürüyor benim ilişkilerim.en uzunu 1,5 ay

0|0
    0|0
  • Beni hayat aldatıyor her dakika gerisi hikaye...

1|0
    0|0
  • aldatmak aldatılmak kadar zordur ama anlatma aldatmak veya aldatılmaka kadar kolay değildir. :D

0|0
    0|0
  • olmadıki aldatsın

0|0
    0|0
  • İlk darbeyi senin yaşında yedim bende. Sanaldan

0|0
    0|0
  • sanalika ney lan ? iyi kız düşüyosa biz de kaynayalım oraya :))) ehehehhehe

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sevgiliydik tartısmıstık.. Kardesım dediğim kız Söyle dedi '' Canım kardesim istersen ben konusurum onunla özur diler senden '' dedi ben ilk basta vermek ıstemedm numarasını oda guvenmıyormusun bana dedi falan iste benden numarasını aldıgı geaksamın gecesnde onunla cıkmaya basladıgini oğrendm

1|1
    0|0
    • yook artık :S

• Ben onun beynine kan taşıyan atar damarlarini.

Sonra kalbine geri gelen kirli kanın geçtiği kapakçiklarini.

Daha da ileri gidersek.

Babasıyla annesini taniştirip vesile olanı.

Hadi onuda geçtim onu doğuran Ebeyi.

Seni Nasıl aldatır!

• Aldatılmadım.

Belki de aldatıldım ama ben fark etmedim bilemeyeceğim.

0|0
    0|0
  • 15 yaşındaydım'ı 15 yaşındayım okuyup eli şikayet butonuna gidenler ?

2|0
    1|0
  • Aldatılmadım.

0|1
    0|0
  • Özelimi anlatamam ..

0|0
    0|0
  • Babam telefonumu almıştı beni gerçketen seviyo sandım fırsattan istifade birini bulmuş bir bahane buldu beni de bıraktı mal gibi kaldım bacım

1|0
    0|0
Yükleniyor...