Biri beni motive etsinn gerek yok desinnn

Üniversite okursun bir dert. okumazsın bir dert. Vizelere sabahlara kadar çalısır yüksek not alırsın bir dert. finallere gelince çalışasın gelmezz bir dert... saatlerdir yarın final olan dersin notlarını cıkarıyorum. oyalana oyalana. 20 sayfa not cıkarmısım. aklımda bişey var mı yok. vize 93. ders kredisi 3 saat. yani hiç yemiyo onları okumak ezberlemekkk.. birileri bana çalışma desin. bu dünyanın sonu değil desin.. büte kalırsın geçersin bosver desinnn :( yaaa napcam off nasıl konsantre olcam ben bu derseee

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sistem böyle FTS..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• yapacak daha iyi birşeyin olana kadar ders çalışmaya devam. üniversite bitince gerçek sorunların baslayacak.

0|0
    0|0
  • zengin koca bulacaksan yorma kendini aksi halde yardırmaya devam

0|0
    0|0
  • Dert ettiğin şeylere bak, iş hayatına girince diplomanın hiç bir önemi olmadığını anlayacaksın. Çünkü muhtemelen başında Türkçe'yi bile doğru konuşamayan bir müdür ya da patron olacak.

0|0
    0|0
  • vizesi 93 olan dersin finalinden sıfır aldığında dahi geçemiyosan bence ders çalışmayı değil o okulu bırak...

0|0
    0|0
  • vala 2S kanunu işlediği sürece yapacak bşi yok biz de çalıştık biz de aynısını dedik biz de diğerleri gibi bitirdik sen de bitiriceksin

0|0
    0|0
  • gerek yok. çalışma. bu dünyanın sonu değil. büte kalırsın geçersin, boşver.

0|0
    0|0
  • Şöyle yap. 5 sayfa seç aralarından. Önemli olduğunu düşündüğün ya da kafana göre artık. 3 sayfa da olabilir :) Çalış onlara aklında tutabildiğini tut gitsin. Böylece hem biraz aklında bir şeyler olur hem de sıkıntın gider :)

0|0
    0|0
  • gerek yok (bunu ilk ben yapayım)

0|0
    0|0
  • Bir telefon çalsa.

Birisi arasa.

Sesini duysan.

Bunlarin hiç birisine gerek kalmaz ;)

0|0
    0|0
  • sana şunu diyim. ben hiiç kasmadan yata yaya okulu 7 senede bitirdim sonra sınıftaki çoğu kişiden daha güzel bir iş ve mesleğe sahip oldum.

hiçbirşey senden değerli değil

sadece bunu düşün

0|0
    0|0
  • 4. sınıfa alttan 4 ders bıraktım seneye napıcam sen nediyosun ?

0|0
    0|0
  • Nasihat etmiyeceğim kim için okuyorsun sadece bunu düşün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...