Vücut yapmak için neler yapmalıyım, nasıl çalışmalıyım? Önerileriniz neler?

Kas yapabilmem için önerileriniz nedir ? Nasıl çalıştığınızı söyler misiniz ?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yemene içmene önem vermen lazım.Kalorisi yüksek , protein,vitamin ve mineral bakımından zengin yiyecekler tüketmen gerek.Evde çalışacaksan dambıl ve halter alman gerek işini daha kolaylaştırır.Hangi kasını geliştireceksen internetten rahatça bulabilirsin.Fazla abartılacak bir yanı yok kas yapmanın, tabii kilo sorunun yoksa.3 öğünüde sağlam şekilde yapman lazım.Kahvaltı çok önemli, çok yemen ve çeşitli besinler tüketmen gerek bu öğünde.Öğün araları atıştırma şart.Her gün çalışırsan vücud yapamazsın.Haftada 2-3 gün dinlenmeli ve bu günler içerisinde protein,vitamin ve mineral takviyesi yapman gerek.Çünkü hasar gören kas bu şekilde onarılır ve gelişim gösterir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• spor salonuna yazıl en etkilisi bu olur =)

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gitmelisin.

0|0
    0|0
  • Spor yerine yazil

0|0
    0|0
    • Evde çalışmak varken ne gerek var .

• arkadaşımız doğru söylemiş. bir uzmanile ve daha çok alet ile çalışmak her zaman daha iyidir

Erkekler Ne Diyor 7

• ben 1 aydır spora gidiyorum ilk günle şimdi arasında çok fark var yani vücudum çok sıkılaştı gayet iyi gidio

0|0
    0|0
  • 50 mekik çek

0|0
    0|0
  • Öncelkle bi spor salonuna yazıl evde yaparm ederim ayaklarını bırak yalan işler onlar. spor salonundaki hocan sana gerekli besin programını verecektir ... takıldııgn bişey olursa sorabilirsin bana

0|0
    0|0
  • Evde kendin de yapabilirsin,Barfiks,Şınav,koşu,Mekik yap...Dumbell seti al gayet güzel geliştirebilirsin.

0|0
    0|0
  • salona gidiyorsun ilk 3 ay antreman yapıyorsun dengeli besleniyorsun. 3ayın sonunda protein tozu +bcaa alıyorsun yine dengeli beslendinmi 6ay icinde gelişmeleri görüyorsun

0|0
    0|0
  • spor salonuna git oradaki spor hocaları yardımcı olacaktır en iyi şekilde ayrıyetten yediklerine de çok dikkat etmen gerekir ve egzersizleri asla aksatmaman gerekir

0|0
    0|0
    • Boyuma göre kilom orantılı olduğu için çok yemem gerek ama

• çok ye de onun bir dengesi var ya onun için dedim önemli olan miktardan çok dengeli beslenmek

• benim spor salonum var. herkes evde olmaz diyo ama bn bu işe evde çalışarak bşldım. düzgün çalışırsan evde de olur. birde vücudunun buna uygun olması lazım.

0|0
    0|0
    • Uygun derken ?

• boyunun kilonun uygun olmasının yanında vücudun duruş şekli nasıl ağırlığa girince şekle girecek mi filan

Yükleniyor...