Bana kızlar yardım edebilir....

Arkadaşlar sevdiğim kız vakti olduğu halde bnimle yemege cıkmadı vakit yok bahanesiyle tabi sonraya erteledik ama eminim kesinlikle vakti vardı 7 aya yakın mesajlaşıyoruz ama genelde ben yazıyorum o cevap veriyor çok umutsuz ve mutsuz bir kişilik yapısına sahip ego seviyesi yüksek herşeye rağmen seviyorum bunu işte ne yapmalı nasıl davranmalı var mıfikri olan sizlerin özelliklede kızların yardımına ihtiyacım var (not: benimle oynadığını düşünüyorum yedek olduğumu düşünüyorum onun gözünde keşke ne düşündüğünü bilebilseydim herşey daha kolay olurdu)

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• Surekli sen yazıyosan hoşlanmıyor. Ama tersleyemiyo da. Bana da boyle oluyor cunku. O kişiye karşı boş oluyorum, onun bir şeyler hissettigini de anlayabiliyorum ama merhaba falan yazınca ne diyebilirsin ki? kısa cevaplar, hiç merhaba dememeler, konuşma başlatmamalar şeklinde anlatmaya calışıyorum derdimi.

0|0
    0|0
    • hangi özelliğini sevmediğinden davranıyosun bu şekilde ve ben bu durumu nasıl düzeltebilirim

• var tabiki 6-7 aydır ordan konusuyoruz :D numarası yok ama

• tamam işte ordan begendiği şeylere bak. mesela bana biri begendigim bir filmin muzıgını gondermişti cok hoşlanmıştım açıkcası :D

Kızlar Ne Diyor 6

• Seni cebinde gormesine izin verme tatlım ilgi ve alakayi kes birak bekle boraz ilk mesaji o atsin fazla uzun cevaplar verip de egosunu okşama bulusmaya davet ederken de fazla israrci davranma ama yine de uygun zamanlarda sor bir de onun icin uygun vakitte bulusmayi ayarlamaya calis belki ailesi problem edebilir bunu farkli sorunlari vardir isleri yogundur sinav zamanidir dediklerimi uygula bak nasil ilgileniyor seninle :))

0|0
    0|0
    • Tesekkurler dedigin gibi mesaj atmayi kestim kndimi tutuyorum resmen yoksa eglendiricek seyler aklima geliyo sence hoslaniyormu ama asil soru neden vakti varken bulusmayi reddettide bir gun sonra arkadaslariyla toplu bar tarzi yerlere gitti anlamiyorum ben

• Utanmis cekinmis olabilir ona uygun zamani tani kadinlar hoslandiklarini acikca belli edemez zaten eger hoslaniyorsa kendin hissedersin zaten Ayrica bulusmak icin kendin hazir hissetmemis de olabilir ona biraz daha vakit tanimalisin tatil gunleri bulusma teklifi et cuma cumartesi uygun bence bir de musaot zamanina denk getir

• ben ilgiyi kestim ne gelen mesaj var ne giden

• Bırak biraz da o senin peşinden koşsun

0|0
    0|0
  • Sende ona yazip etme, cani nasil isterse. Kendi haline birak.

0|0
    0|0
  • Kaçan kovalanır bu kesinlikle böyledir, bence biraz rahat bırak

0|0
    0|0
  • siz sevgili misiniz yoksa platonik mi takılıyorsunuz anlayamadım. neyse düşündüğümü yazayım.

ego seviyesi yüksek olan kişilerden korkacaksın. bu kişiler genellikle süründüren karaktere sahip. ama seninki belli ki bu durumdan hiç pişman değil. ben ona düşüncelerini söyle ve onun niyetini sor derim. belki kafandaki sorulara cevap bulursun. ama yine yalan söylerken yakalarsan anlarsın onun foyasını. o zaman konuşmazsın.

0|0
    0|0
    • değilizde hoşlansa bile süründürmeyimi seçiyolar bunlar?

• bilemiyorum öylelerin niyetlerini. ben de kızım ama böyle numaraları ben de onaylamıyorum açıkçası, sevmiyorsa söyler. oyun oynamaya gerek yok

• herşey olabilir valla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...