Saygınlığınızı Nasıl Kazandınız ?

- Öncelikle bir saygınlığınız var mı ?

- Eğer var ise bunu neye borçlusunuz ?

Sokakta bir serserinin. Diğer elemanlara karşı bir saygınlığı vardır.

Bir doktorun ünvanı ile bir saygınlığı vardır.

Bir yazarın düşünceleri ile saygınlığı vardır.

Ya sizin ?

0|0
19|27

En İyi Erkek Görüşü

• Cevremde cok sayarlar beni o kadar cok sayarlarkı sığdıramazlar Hocam beni

Düzenbazı namus düşmanı acık gözlüsü şerefsizi cevremde o kadar cokki hicbirine eyvallahım olmadığı icin sığdıramazlar beni biyere

İnsanın saygısı kendine olmalı tükürdüğünü yalamamalı kula kulluk etmemeli kötüye boyun eymeyip garibanı tokatlamamalı işde o zaman saygın adamsın cevren tarafından değil kendin tarafından insanın en büyük saygısı kendine olmalı

11|10
    0|0
    • Yüzünü gülümsettin :))

Allah cc utandırmasın inşallah her zaman böyle olursun :))

• Elinize emeğinize sağlık...

• Yazacaklarimi yazmissiniz zaten baska yoruma gerek yok :)

İnsanin karkteri ve kisiligidir saygıyı hakeden,yoksa avukatmiş,doktormuş,hakimmiş,savcımiş

hem mışşş larda kalır,eyvallahım olmaz..

+1 yorumuna

Kızlar Ne Diyor 19

• Bir saygınlığım var mı bilemedim şimdi ? Okulda biraz borumuz öter ama o da söz konusu öğretmen-öğrenci ilişikisi olduğundandır :)

0|1
    0|0
    • Ya insanlar arasında ablam ?

Bu misafirlerin mesela :))

( misafir diyince direk gülesim geliyor :D:D )

• Sen iyi birisin ablam yüreğinin temizliği her daim belli :))

• teşekkür ederim sen de iyisin bitanesin:)

• Benim yazacaklarım zaten en iyi cevap seçilen arkadaş yazdığından bir daha yoruma gerek olmadığını düşünüyorum..

Ayrıca Soran GönlüBol kardeşim.. Soruna da 5* :)

0|1
    1|0
  • senin saygın bir adam olduğunu düşünüyorum hoca

tuhaf olan şu ki yorumlarından hareket ediyorum ortak yönümüz yok gibi

reelde tanışıyor olsak sık sık kavga ederiz diye düşünüyorum buna rağmen

dervişane mütevazı tavrın olduğun gibi görünme çaban hoşuma gidiyor

yeni değil tabi bu tahlilim tekrar yazmakta sakınca yok :d:d

0|1
    0|0
  • karakterime borçluyum insanlar yanımdayken hatalarını yanlışlarını görüyorlar ona göre davranıyorlar

0|1
    0|0
  • bölümümü kazanmak için verdiğim emek, geleceğime verdiğim değer saygınlığımı daha da arttırdı. insanlara değer vermeyi bilmem, çocuksuluğuma hareketliliğime karşın sorumluluklarımın bilincinde olmak, büyüklerime konuşmayı bilmek beni saygın kılanlar arasında. henüz mesleğim yok tabi ki ama insan olarak sayılan , düşüncelerine değer verilen biriyim çok şükür :) peki siz ?

0|1
    0|0
    • Peki ya ben güzel soru :))

Şöyle demek isterim. Ben kendimi pek anlatmayı sevmem.

Bilmiyorum bu düşüncem yanlış biliyorum ama kendimi anlattığımda sanki kibirli bir hava verdiğimi hissediyorum.

Ama asla kibirin 1 gramı bende olmaz. En nefret ettiğim şey.

• İçtenlikle cevap verdin teşekkür ederim :))

• rica ederimm. puan 5* soru güzel :)

• Edepli, medeni, insanlara saygili, durust , ciddi , yerinde konusan, yerinde gulen, cok samimi olmadigim icin , insanlarda hep aramda mesafe biraktigim icin. sayginlik kazanirim

0|1
    0|0
  • Düşüncelerimle ve kendimi ifade etme şeklimle.ağzım iyi laf yapar ve kendimi çevremdekileri savunmayı iyi bilirim.mutlaka kötü zamanında birine destek olmuşluğum ,savunmuşluğum vardır.çevremde belli bir itibarım var

0|1
    0|0
  • Saygılı davranarak insanlara bana nasıl davranılmasını istediğimi gösterdim...

0|1
    0|0
  • Karakterimden dolayı diyelim.

0|1
    0|0
  • Saygınlık kazanmak için en az kaç yaşına gelmek gerekir ?

0|1
    0|0
    • İnsanın karakteri ile alakalı olduğunu düşünüyorum.

15 yaşında bir eleman düşünceleri ile bile kazanbilir diye düşünüyorum

• Haklılık payım yüksek mi ? :D

• Ortada çok örnekleri olduğu için yüksek ama herkeze bunu aşılayamazsın :))

• kin gütmeyerek kötülüğe kötülükle karşılamayarak bu gün düşsemde yarın kalkmasını bilerek ben ruhuma karşı saygınlığımı kazandım varsın herkese karşı olmasın kendimi bilmem bana yeter

0|1
    0|0
  • Babamin soyadi sayesinde su anlik sayginligim. Aileden geliyor yani.

Siradan biri olsam ne sayginligim olurdu bilemem ogrenci basima.

0|1
    0|0
  • Ben insanlara saygı duyuyorum ha karşılığında yeri geliyor saygısızlık alasını görüyorum ama onun seviyesinde olmadığım için de kendime ayrı bir saygı duyuyorum -.- Öyle birşey işte..

0|1
    0|0
  • agır baslılıgım

0|1
    0|0
  • kimin beni saydığı daha önemli.

0|1
    0|1
  • Dürüst oldum hep ve her zaman saygım selamım oldu iyikide olmuş :)

0|1
    0|0
  • dinle onları sana saygı gösterirler o zaman

0|0
    0|0
    • Ben istediğim saygınlığı kazandım.

Bu dediğini düşündüm karşı tarafın karakteri ile alaklı sanırsam

• karakterine göre çevren olucağı için bu pek sorun değil

• Sempatini kullan :D

0|1
    0|0
  • Saygınlığım olduğunu hissediyorum ve duyuyorum. Sebepleri; mesleğim ve mesleğimi ciddiye alışım, ciddi konulara özenle ve uzlaşmacı olarak yaklaşımım, akılcı çözümler üretişim, her şeye iyi yönden bakabilmem, karşımdaki kişiye göre seviyemi bozmamam, pozitif oluşum ve herkese en başta insan olduğu için değer vermem, saymam.

0|1
    0|0
    • Kendini harika ifade ettin güzel ablam :))

Allah cc utandırmaz inşallah :))

• Teşekkür ederim kardeşim :) İnşallah.

Bayanlar cevap vermemiş, sessizliği bozayım dedim :)

• Ablam soruma 2 tane kaliteli cevap gelse yeter bana :))

Erkekler Ne Diyor 26

• Ağır başlılığımla :O

0|1
    0|0
  • Agir basli esprili ve nerde ne konusucagimi tamamen iyi bilirim sirdasimdir en onemlisi ayni seyi 4 5 kisiden dinlerin kimsenin haberi olmaz cok mantikli konustugumu soylerler ve kotu gunlerinde asla bir insani yalniz birakmam sevmesem bile orda olurum mutlaka bence yeterli :)

0|1
    0|0
  • ilkeli olmak

0|1
    0|0
  • asla ve asla yapıcam edicem demem.bu yüzden ilerisi için birşey söylüyorsam mutlaka bir sebebi vardır.saygınlığımı kaybetmemek için 2007 trilyonlarımı kaybettim.pişmanda değilim.hayat bana yine para kazandıracağından emindim.yine kazanmaya başladım.kolay kolay yemin etmem.söz de vermem.beni tanıyan yapacağım şeyi yapacağımı bilir.bu konuda benden taahhüt istemez beklemez.

0|1
    0|0
  • Bazı kişilerin nazarında saygınlığım var yeteri kadar.bazı meslek dallarıyla,başarılarıyla saygınlık olmaz o makamın hakkını veriyorsa saygınlığı vardır saygınlığın olabilmesi için dürüstlük ve insani vasıfların toplum nazarında da kabul görmesi lazımdır.

0|1
    0|0
  • valla ben bısey yapmadım oldugum gıbıydım bıseyler kazanaım ugruna karakterımden odun vermedım... alahın koydugunu sahnede baska rol oynamadım kendımı oynadım

0|1
    0|0
  • Dürüstlük ve efendilik. Genelde herkes bunlar sebebiyle yüzüme karşı övgüler sayar. Bu da bana yetiyor.

0|1
    0|0
  • Ailemiz çalışkan ve dürüst olarak bilinir. Ve yaşadığımız il içerisinde hemen hemen her meslekten önemli kişilerle de ahbaplığımız var. Onun dışında kişisel olarak soruyorsan emin biriyim.

0|1
    0|0
  • çalışkanlığımla efendiliğimle saygınlığım var

0|1
    0|0
  • Sahte bir saygısı var çoğu insanın sırf işi düştüğü veya düşeceği için yoksa arkamdan küfür ediyorlardır gerçi hiç biri umurumda değil

0|1
    0|0
  • Ben olmayı başardığım ve onlara doğal davrandığım için onların gözünde üst düzey bir saygınlığım olduğuna inanıyorum.

0|1
    0|0
  • Dürüst ve Doğru kalarak ... !

0|1
    0|0
  • her ortamda saygı duyulan bir ortamım bir insanın neler yapabileceğini sanırım gözünden anlıyorlar.

0|1
    0|0
  • DÜRÜSTLÜK.. dostum her mevkide saygı kazandırır torbacıda olsan dürüstsen saygın bir torbacısındır .

0|1
    0|0
  • Dürüstlük ve saygı

0|1
    0|0
  • İŞİMİ İYİ YAPARAK.

0|1
    0|0
  • saygı ya meslekten ileri gelir ya da adamlıktan.

0|1
    0|0
  • Benim tanınmama saygınlığım var kimse tanımıyor saygıyla bakıyorlar...

0|1
    0|0
  • olduğum gibi davranarak

0|1
    0|0
  • Bu olay kültürlü ve kültürsüz olmak ile ilgili saygı aileden gelen birşey saygınlık başarı ve iktisatlı olmak ile ilgili

0|0
    0|0
  • Paran çok olursa bir o kadar saygınlığın olur insanların gözünde.

0|0
    0|0
  • şerefsiz olarak.

0|1
    0|0
  • Yalan söylememeye.

0|0
    0|0
  • youtube.com/watch?v=W3BcIftlU0A

Böyle

0|0
    0|0
  • İnsanlara saygı duymayı öğrendiğim zaman

0|0
    0|0
  • saygınlık kazanmanın üç yolu var 1)yalakalık 2)para 3)dini sömürü bunlardan biri varsa zaten kazanırsın yoksa zor beah dayı

0|0
    0|0
Yükleniyor...