Diyelim 2 tane talibiniz var evlilik için hangisini seçersiniz?

1. aday pek yakışıklı değil zengin değil diyelim ayda 2000 tl alıyor ama sizi seviyor sizde ona karşı boş değilsiniz

2. aday yakışıklı hatrı sayılır derecede zengin sizi seviyor ama siz onu sevmiyorsunuz

ve bu 2 sinin karakterleri birbirine yakın hangisini tercih ederdiniz?

açık yüreklilikle cevaplayın gerçekten düşündüğünüzü yazın isterseniz gizli yazın

Güncellemeler:
Hepinizin seçimlerine saygım var ama mesela 2. kişi paraya para demeyen biri olsa mesela alışverişe gitcem diyosunuz size 20 bin tl veriyor araba istiyosunuz 1 milyon € luk araba alıyor böyle olursa ne olur ?

0|0
19|4

En İyi Kız Görüşü

• 1. olsun ama daha çok çalışsın ben ona durumu izah eder daha çok çalışmasını sağlarım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• benı sevenı benımde sevdiğimi seçerim. Sevmediğim biriyle sırf parası ıcın evlenerek kendımı parayla kandıramam.. sevdıgımle gerekırse kuru ekmek yeme pahasına evlenır mutlu olurum

0|0
    0|0
  • İnsan sadece karsısındakinin sevgisiyle mutlu olmaz ki.. 1.yi SEVİYORSAM secerim.. ama direk evlenmek için değil tanısıp bakmak lazım

0|0
    0|0
  • ınsanın sevmedıgıyle ne ısı var onla koca degıl arkadas olabılır sadece mantıklı evlılıgı yapms olur ıyıde zaten ınsan sevdıgıne yakısıklı degıl demezkı celıskılı bır soru buu

0|0
    0|0
    • normal bi tip işte albenisi yok ayrıca sen demiyorsun herkes öyle diyor

• kıme ne kı benim hayatmdan bgendıgımden sevdıgımden hangısıyle daha ıyı vakıt gecırıyorsam hangısı daha saygılı ve ılgılıyse ve benı ınsan yerıne koyuyosa onla olurum

• evladım sen 2. mi oluyorsun bu durumda :D bi fotonu koy da görek yakısıklı zengini :)

1|0
    0|0
  • Sevmediğim adamı ne yapayım ?

0|0
    0|0
    • ama araba al deyince 1 milyon lık araba alıyor paraya para demiyor diğeri 2 bin tl alıyor yine fikrin aynı mı ?

• Evlilik para için olmazkı... hıç evlenmem daha ıyı

• 2000tl az bir para değil.Eğer seviyorsam onu seçerim.Ben de çalışırım.Mutlu mesut geçiniriz

0|0
    0|0
  • tamam 2. iyi hoşta evlenemezdim ben onla çünkü sevmiyormuşum.evlilik bu oyun değil ki para için hayatımı zindana çeviremezdim.1 olsun azıcık aşım kaygısız başım olsun derdim.

0|0
    0|0
  • o degilde niye zengin olaninin üzerinde bukadar durmussun ki?

1|0
    0|0
  • a şıkkı tabiki sevgi.herkes sevilmiyor.

0|0
    0|0
  • İkisini de seçmem.

0|0
    0|0
  • 1inci cunku paradan bikarsin para bir sure sonra mutlu etmez, ama sevgiden bikilmaz... Bence

0|0
    0|0
  • çalışkan olanı seçerdım

0|0
    0|0
    • birisi 11 saat çalışıyor 2bin tl alıyor diğeri arada şirkete gidiyor :)

• 11 saat çalısıp 2bın tl alan seçımım bu olur

• Aynı iki kişiden hangisi sakin anlayışlı ve saygılı ?

Birde kızı seviyor mu ikiside?

0|0
    0|0
    • 2 side seviyor 2 sininde karakterleri yakın :) ama kızın gönlü 1. ye daha yakın

• tamamda sen hangisine yönelirdin acaba onu soruyorum zaten :)

• Bu durumda hangisini kendime karşı daha saygılı ,iyi niyetli anlayışlı , çocuklarımın babası olarak hayal edebiliyorsam ve en çok kalbim hangisini görünce heyecanlanıyorsa onu seçerim.

• Madem ikisinin karakterleri birbirine yakın, ikinciyi seçerim..

0|0
    0|0
  • 1. adayı tercih ederdim.

0|0
    0|0
  • tabıkı 2.csnı secerım para varsa huzur yaratılır sorun degıl..D:

0|0
    1|0
  • ne kadar sıradan düşünüyorsunuz yaa..ne zengini ne fakiri artık..bu zamanda herkes kendi ayarına göre buluyor..ya zeki olcaksın yada güzel..ama güzellikte bir işe yaramıyor..yanisi herşey beyin..bilmem anlatabildim mi?

0|0
    0|0
  • sevgiyi seçerim 2000 tl o alır 2000 de ben ohh geçinir gideriz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Anket koysaydın ankte oyları ile cevaplar farklı olurdu.ben bizzat tecrübe ettim sorduğum bi soruda da oradan biliyorum.Para kızlar için önemlidir sen bakma cevaplara

0|1
    0|0
    • bende soruyu sorarken 2. yi seçerler diyordum şaşırdım . tabi internet ya salla gerçekte olsa birisi porsche den iniyor diğeri doğandan :) tabiki zengini seçerler

• Kız olsam ben bana verirdim, başka bilmem :D

0|0
    0|0
  • 21.yüzyıldayız ,hala böyle bi sorular ilginç geldi bana :-)))

0|0
    0|0
    • niye

• Eskiden 1. söylediğin erkektim tipimde vardı ama kızı ben seviyodum başkası s***yodu ,Şimdi 2.ciyim onu seveyim sevmeyeyim umrunda olmuyor kimsenin , anladınmı niye dostum :-)

• Herkes kesinlikle 1.şıkkı seçer.

0|0
    0|0
Yükleniyor...