Türkiye Futbol Federasyonu başkanı kim olsun istersiniz?

Yıldırım demirören ve yönetimini hiç beğenmiyorum. Tff başkanı kim olmasını istersiniz? Bir de siz TFF başkanı olsanız neler yapardınız.Ben olsam ligi ispanya-ingiltere ligleri gibi 20 takım yapardım.Yabancı sınırlamasını serbest bırakırdım.Ama onun karsılığın altyapılara belirli bir şeyler belirlerdim altyapıdan ispanya ingiltere almanya gibi altyapıları örnek aldırırdım.Yabancı sınırlamasınla ligimiz gelişmiyor türkiyedeki tr topcularını diğer liglerdeki takımlar istediğinde tutmayalım yollayalım bu şekilde kulubler hem para kazansın hemde tr futbolcuları belki yurt dısında daha fazla geliştirir kendini.Bence yabancı sınırı zarar vermez milli takımlara verseydi o zmn almanya ispanya italya ingiltere her kupada favori olmazlardı.

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• haluk ulusoy

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 11

• Aklıma şu anda istediğim kriterleri sağlayan birisi gelmiyor maalesef. Kriterlerim : Dürüstlük, çalışkanlık,şeffaflık,azim,kararlılık, ileri görüşlülük, alçak gönüllülük ... Bizi kurtaracak olan şey ligdeki takım sayısı değil bence. 18 takımlı Almanya, 16 takımlı Portekiz ve Rusya ligine bakarak sorunun bu olmadığını rahatça görebilirsin. Altyapıdan belli sayıda oyuncu A takım kadrosunda bulundurulmak zorunda olsun, altyapıya belli miktarda yatırım zorunluluğu getirilsin,altyapıda yeterlilikleri sağlamayan kulüpler lige alınmasın (Hollanda). Yabancı sınırlamasında sana katılıyorum. Nasıl olsa seve seve yerli oynatacaklar düşüncesindeki topçular yerine kadroya girmek için uğraşan oyuncular sayesinde hem milli takımımız hem de ligimiz gelişir. Potansiyelli yabancı oyuncular da kulübede oturmak zorunda kalmaz (Bruma, Pedro franco ...) .

0|0
    0|1
    • Sorun takım sayısınla demedim ztn sadece 20 takım olmasını isterim ligin.Altyapıdan yetişen topcular mesala oğuzhan özyakup-muhammed demir emre çolak bir çok topcu var ligde yetenekli olan değerini verince tutmucaksın belki başka liglerde kendi geliştirebilirler.

• kaç yıldır yabancı sayısı yüksekti ve milli takım olarak hiçbir turnuvada boy gösteremedik gelen vurdu giden vurdu şimdi yabancı sayısı düşürülüyor bundan sonra inşallah milli takım olarak üst sıralarda yerimizi alacağız. TFF başkanınında kim olduğu önemli değil sonuç olarak kurallarla kanunlarla iş yapıyorlar

0|0
    0|0
    • Şu anda milli takımda kac tane türkiye liginde yetişipte milli takımda oynayan adam var.Çoğu almanya diğer ülkelerden yetişen topcular.Yabancı sınırlamasını kısıtlamasınla milli takım başarılı olamaz.Türkiyede yetişen topcular süper ligden dısarı cıkamıyor cunku süperligdeki kulubler yabancı ülkelerden isteyen tr topcularını değerinden cok fazlasını istıyor. trde türk oyuncu zor bulunuyor.Belki yurt dısında daha fazla geliştirecek kendini

• Türkiyede bildim bileni yabancı sınırı var neden o zmn kac yıldır türkiye başarılı olamadı.Türk oyuncalara çok fazla şans verildi.Gs ardayı verdi madride daha fazla kendini geliştirdi belki gs de kalsa geliştiremicekti.Milli takım başarılı olabilmesi için önce kulubler futbolcular basarı görmesi lazım büyük maclarda topcular eli ayağı titriyor hata yapacam diye cunku büyük maclar oynamadıklar için buda oynaya oynaya gelişecek.

• Haluk Ulusoy gelsin isterim ama bu hükümet varken pek TFF Başkanı olacağını zannetmem

0|0
    0|1
    • Bencede

• amacınız demiröreni devirip haluk ulusoyla şahşalı günlerinize dönmek ama ulusoy devri bitti:))

• Demiröreni siz tabi seversiniz adam sizi destekliyor.Demiröreni ligde bir tek siz seviyonuz cunku sizin işinize geliyor şike yapan adam tff nin basına geciyor.Şikeci şikeciyi destekler

• haluk ulusoy

0|0
    1|1
    • Evet en basarılı tff baskanıdır kendisinin gelmesini isterim.Diğer yanındaki adamları bence daha önceden futbolcu olanlar gelsin Hakan şükür gibi-Hakan ünsal-Hami mandıralı-Sergen yalçın olabilir futboldan anlayanlar gelsin.

• Futbolun içinde gelmiş, inançlı bir insanın gelmesini isterim. Futbolcunun halinden en iyi futbolculuk yapan anlar.

0|1
    0|0
  • Hakan Şükür

Metin Tekin gibi futboldan gelmiş insanlar olmalı

0|0
    0|0
  • Ahmet abi link

0|0
    0|0
  • Fatih terim gibi bir adam gelsin .

0|0
    0|1