Tm den sayısala geçmek.. Siz ne düşünüyorsunuz?

11. sınıfta sayısala geçmeyi düşünüyorum Şu an 10. sınıf tm deyim 9 yaptığım bazı hatalar yüzünden tmye geçtim ama ben diş hekimliği istiyorum tm bölümündeki mesleklerle muıtlu olamıcamı biliyorum bu sene mat ve geometri konuılarını çok iyi dinleyip çalışıp 10. sınıf matematik ve geosunu kapatsam 11. sınıftada fizik kimya biyoloji 10 ve 11. sınıfına yönelsem bu arada mat, geo yuda takip ederek tabi yapabilirmiyim sizce diş hekimliğini çok istiyorum en fazla 1 sene sınıfta kalırım 11 de daha rahat çalışırım ne düşünüyorsunuz bu konuda yapabilir miyim ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• daha gençsin bence. canın neyi istiyorsa ileride en çok seveceğin işi yapmak için bölümünü değiştir derim ben. kaldı ki ben lise 1 de 6 zayıfım vardı. bir gaza geldik. aynı sene hem polislik hem mühendislik kazandım. be şu anda metalurji ve malzeme müh okuyorum. tek bir tavsiyem var ünideki sayısal hiç liseye benzemiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Gerçekten gayret ister. Biz denedik son sene geçtik. 11. sınıfta geçiş işi biraz daha kolaylaştırır. Diş hekimliği istediğinizi yazmışsınız.10. sınıftaki solunum,fotosentez gibi konuları halledin en azından Şubat tatilinde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Temelin olmadan 11. sınıf fizik ve kimyasını yapamazsın ?

0|0
    0|0
    • işte o temeli 11 deyken çalışarak alıcam

• ya en fazla 11 de kalırım ama o 1 sene içinde fizik kimyayı halletmiş olsam biyoloji zaten ezber 2. sene daha rahat olurum öyle değil mi

Yükleniyor...