Kapat

Vücut Geliştirmek için en uygun yaş nedir sizce?

Boyda bir etkisi olmuycak kadar tabşş dsafsdfdsfsdfdsfd

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• o zaman gelişim çağının bitiminde yani 22 yaşında falan başlamalı.bu zamana kadar bir sporla uğraşılmalı

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• 15-16 dan başlayarak hafiften vucut geliştirebilir

0|0
    0|0
  • çoğu kişi bilmeden konuşmuş. Yaşın kaç bilmiyorum ama muhtemelen gelişme çağındasın. Eğer zayıfım omuzlarım dar felan diyorsan bence hemen başlamasın. Çünkü gelişme çağının verdiği etkiyle ve sporunda etkisiyle omuzların ve vücut yapın kolaylıkla gelişir. Sağlam olursun. Boyu uzamasını engelleyen hareketler var tabi ama zaten hocanda onu sana yaptırtmaz emin ol buna.

0|0
    0|0
  • 18 yaşındayım bende vücut geliştiriyorum ama Spor iyidir nekadar erken başlarsan senın için okadar iyi olur 30 yaşında giittiğini düşünsene görüyorum çoğu hantal 1saat bile çalışmıyorlar hemen kaçıyorlar :D ben en aşagı 2bucuk saat calısıytorum program geregi :D

0|0
    0|0
  • 18 yaş ve üstüdür diye biliyorum. ama yabancı ülkelerde erken başlayanlarda varmış fakat farklı bir egzersiz uygulanıyormuş

0|0
    0|0
  • 17-18 iyidir

0|0
    0|0
  • farketmez yaş

0|0
    0|0
  • Bence 20 üzeri şu anda 22 yasındayım ağırlık kaldırırdım boyumda 15 yasından beri hiç uzamadı hep aynı kaldım o zmn yasıtlarımdan fazlasıyla uzundum

0|0
    0|0
Yükleniyor...