Yanlış mı yapıyorum sizce, doğru mu?

martta sözleneceğiz, işte erkek tarafının alması gerekenler kız tarafının alması gerekenler falan... fistan... bende bunlar alınırken maddi olarak sevgilime destek çıkıyorum.mesela adet gereği söz kıyafeti ve ayakkabısının dışında iki çift elbise daha alınıyormuş kıza biri kışlık mont gibi bir şey onu kendim alacağım onlar aldı dicez, erkek tarafının haberi yok sadece sevgilim biliyo bu ikimizin kararı ...

örneğin diğerleri de, 1000 tl lik saat değil 500 tl lik, 700 lük yüzük değil 200 300 lük yüzüklere bakıyorum gerçi sevgilim gene pahalı olanı alıyor ama olsun :))

ama çevremdeki kızlar aman o polis iyi kazanıyor alsın napcaksın falan diyor. bende üzülüyorum napıyım kıyamıyorum onca masraf yapmasına

geçen arkadaşlarıyla yemekteydik yenge fazla yüklenmiyosun dimi takı konusunda dedi, sevgilimde benim sevgilim bana yüklenmiyor çok iyi bir yol arkadaşına sahibim dedi çok mutlu oldum.

sizce hata mı bu yaptığım

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• evlendikden sonra '' keşke '' diyeceksin %90 ...

o yüzden şimdi yardım edecegine para biriktirmeye başla bence

0|0
    0|0
    • para zaten biriktiriyorum

• canım gazeteciyim ben 3 senedir elim ekmek tutalı çok oldu anlayacağın sorulan sorulara cevap vermeyi denemelisin nasihat yerine

• alalalala sizede iyilik yaramıyor ha...

soru ; sizce hata mı bu ?

cevaplayan ; evet... tamam mı mutlumusun araştırmacı ruhlu insan

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence hic de hata aksine destek olman ikinizi birbirinize daha cok baglar :)

0|0
    0|0
    • evet biliyo musun diğer evli olan arkadaşlarıma bakıyorum da yok onu almadı bunu almadı diye ne kavgalar ettiler biz kesemizi koyduk önümüze kimseye söylemeden kız erkek tarafı ayırmadan ortak harcıyoruz alışverişi de beraber yapmak istiyoruz dedik :) gelmiyorlar çok keyifli gerçekten

• Biz de sevgilimle kismet olursa oyle yapmayi dusunuyoruz :) Hem ikimizin de istegi seyler olacak belki en iyisi olmayacak ama icimizde kalan seyler de olmayacak sonucta :)

• tavsiye ederim valla ama ailelere çaktırmadan yapın sonra sıkıntı ediyolar

Yükleniyor...