Arkadaşlar toplaşın önemli bir hikaye anlatıcam;

öncelikli olarak profilimi bilerek gizliye veriyorum böyle daha rahat hissediceğimi düşündüğüm için...

benim hayat hikayem ve olayımda şöyle;

Babam uyuşturucu bağımlısı bunu süreklilik içinde kullanıyor, eve geldiğinde kimseyle konuşmuyor muhattap olmuyor kimseye ilgi göstermiyor göz önünde bulunmamak içinde lavaboya girip hallediyor işini sonra yatıp zıbarıyor bu hep böyleydi ilgi görmeyi hepimiz çok isteriz ama olmuyunca olmuyor

Annem babam için çok uğraşmış çok söylenmiş ama babam aldırış etmemiş ben dahi kardeşim bile babamın uyuşturucu kullandığını şu 2 yıl içinde öğrendik

Çok fazla borçlarımız var gelirimizde normal bende çalışıyorum okul sonrası ama babam hep içkiye harcıyor uyuşturucuya para yediriyor

Pskolojimin çok bozulduğunu kendimde anlayabiliyorum tabiki

hatta sırf babamın dikkatini çekeyim diye kavga çıkartıyorum okulda

ailemi arasınlar bir nebze benim için konuşsunlar istiyorum babamla ama artık bu okuldan atılmaya kadar geldi

bu uyuşturucu bağımlılığı taakii düne kadar sürüyodu babamın benimle konuşacağı güne kadar

benimle konuşdu kızdı çok dövdü sonra normal bir şekilde sanki özür dilermiş ama söylemekten çekinir bir havası vardı konuşurken ağlamaya başladı babamın ilk defa ağladığını gördüm onu öyle görünce dayanamayıp bende ağladım sarıldı bana canım oğlum dedi bende sarıldım ona ilk defa babama bu kadar yakın olduğumu düşündüm...

ertesi gün yeni işe girdi uyuşturucuyuda bıraktığını söyledi bizimlede ilgileniyor artık ama bugün okulda gene kavga ettim ister istemez bütün yaşanmışları unutmuşdum sanki ve çocukla kavga ettim babamı aradılar gene ve konuştular bu sefer okuldan atılıyormuşum

bu akşam gene eskisi gibi aynı şeyler olucak diye çok korkuyorum sizce ne olabilir arkadaslar

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• uyuşturucuyu bırakamaz inanma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Akşam ne oldu la *

0|0
    0|0
Yükleniyor...