Yüzmenin yararları nelerdir arkadaşlar?

arkadaslarım ben vucut geliştirmeye gidiyorum. ayrıca yüzmeyede gitmeyi düşünüyorum benim sorum bende biraz durus bozuklugu var bu iki spor yararLı olur mu tsk edrm cwplarınz için şimdiden

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• evet bende gidiyorum. ayrıca duruş bozukluğun olduğunu söylersen onu geliştirmen için hareketleri yaptırıp yüzdürüyorlar faydası olur

0|0
    0|0
    • kesinlikle yararı olur diyosun öle mi arkadasım. .

• evet düzenli yaparsan olur.bendede kas zayıflaması var şuan daha iyiyim ağrılarım azaldı

Kızlar Ne Diyor 8

• yüzme bütün kasları calıstırdıgı ıcın yararlı olacagını sanıyorum

0|0
    0|0
  • En önemlisi kasların gelişiminde büyük bir rol oynar.

0|0
    0|0
  • vucut geliştirme duruş bozukluğuna faydalı olur mu bilmem ama yüzmenin faydasını görürsün

0|0
    0|0
  • İyi düşünmüşsün su korkun yoksa hemen başla.

0|0
    0|0
  • Çok yararlı çok.

0|0
    0|0
  • Yüzme hem vücudu şekle sokar,kas geliştirir hem de psikolojik olarak çok rahatlatır insanı.

0|0
    0|0
  • kilo verdirmek

0|0
    0|0
  • kasları güçlendirir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yüzme kasları uzatır ve esnetir, vücut geliştirme toparlar. Vücut yapınıza göre hangisi sana uygun ise onu seçmelisin. İkisi birbirine zıt spor dalı olduğundan ( ama vücut gelişimi açısından) aynı anda yapılmaması tavsiye edilir

0|0
    0|0
  • dostum yüzme yararlı olur düzeltmen icin bi kaç fizik hareketide ekliyebilrsin. vucudunu geliştirmek istiyorsanda protein ve amino asit almalısın. yada hergün et v.s protein tarzı yiyecek yiyeceksin paran warsa

0|0
    0|0
  • yüzme de vücudu geliştirir ama duruşu düzeltir mi bilmiyorum

0|0
    0|0
  • yüzmenin tek bir zararı var o da cebe. (izmir için, havuza gidildiği varsayılarak cevap verilmiştir)

0|0
    0|0
  • spor salonuna gitmeyi de dene.

0|0
    0|0
  • yuzme yarali olur ama body olayini abartma, ve sakin protein takviyesi gibi yapay yollara girme

0|0
    0|0
    • yok kardşm ilaç felan almıyorum :)

• hahahah :D sizin kas yiginligi yerine fit ve esneklik daha cok para kazandiriyor ustelik saglikli :D

• benim param var cok şükür kardeşim. ihtiyacım yok yetiyor bana :))

• Olur. Omurgaya en yararlı spor yüzmedir..

0|0
    0|0
  • Yüzme hem vücudu şekle sokar,kas geliştirir hem de psikolojik olarak çok rahatlatır insanı

0|0
    0|0
  • Evet, yararlı olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...