Paranın sevgiyi satın alabileceğini düşünüyor musunuz?

Paranın sevgiyi satın alabileceğini düşünüyor musunuz?

0|0
1457

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 56

• evet ispatlayabilirim :)

1|0
    0|0
  • hayır para ile sevgiyi değil ama mantığı satın alırsınız. bir gün bu mantıksal durum ortada kaltığı zaman malesef bu sefer daha ciddi sorunlar baş gösterir. Bülbülü altın kafeste dediğini unutmayın. Gerçekten doğru başlayan herşey doğru gider. Sen sevdiğini yanlız bırakmaz oda seni yanlız bırakmaz hayata karşı dik durabilirseniz mululuk herşeye yeteri kadar sahip olmaktır. Zaten gerçekliğin ötesindeki sahiplik insanları sapkınlığa götürür. bence azıcık aşım biricik aşkım. 2 tane sıpam yarını düşünmeyecek kadar param. bir de kazancımda olmasın haram. başımı karımın göğsüne koyduğumda benim için atan bir kalp. oooo mutluluk başka nedir ki.

0|0
    0|0
  • Aldı bile.

0|0
    0|0
  • Eskiden alamazdı lakin artık çoğu ilişkinin kökünü kurutuyor. Yine de malın, mülkün ve paranın olduğu ama her günü azapla geçen hayatları da biliyorum.

0|0
    0|0
  • para sevgiyi de sevgiliyi de satın alır.öyle bir alır ki köle bile yapar.o sevgiliye sorulduğunda neden bu ayının kahrını çekiyorsun diye,ben ayılardan hoşlanırım erkek dediğin chevrolet tamponu gibi bıyığı kocaman göbeği olacak der.en kötüsü babam gibi adam der.yalan yere kendini avutmayı bilir vesselam.daha iyi bir kalantor bulana kadar buna devam...

0|0
    0|0
  • yes düşünüyorum bence sende düşünsen iyi edersin su devirde paranın alamıcagı hiçbirşey yok dini bile satn alabiliyor yeri geldiğinde

0|0
    0|0
  • paranın sevgiyi satın almasa erkekler arasında çok sölenir lakin kızların makyaj la güzel olduklarını sanmasıyla aynı şey bu ...

0|0
    1|0
  • Alır hemde çok pis alır zaten günümüzde sevgililer hediye birlikteliği yapmıyormu adeta sevgilisine hediye alınca cevaben ne söylüyor aşkısı aaa aşkımmm yaa seni çok seviyorum diyor değilmi para iyidir ya olmassa olmaz olursa hemde çok olursa aşk yaşarsın aşk bittimi*eet paranla kız tavlarsın erkek tavlarsın

0|0
    0|0
  • para sevgiyi satın alır..mesela yılbaşında büyük ikramiye çıksa bana en geç 2015 yılında sevgilim olur..

0|0
    0|0
  • evet ergenlikte yaşadıklarınızdanmıdır bilinmez zamanla önemsediğiniz şeyler değişiyor. aşktan daha çok para çekici geliyor size. Akıllanıyor insan galiba zamanla :) bende kız olsam bende paraya bakardım.

0|1
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • başka türlüsü kaldı mı ki zaten? parası olmayan bir kızın ya da erkeğin sevmeye hakkı var mı ki bu dünyada? herkes eşit koşullarda mı bu yarışta? değil maalesef..

0|0
    0|0
  • satın almak demiyelimde kadınlar genelde daha çok önem veriyor paraya.para derken sadece kağıt parçasına fiziki olarak değil yani ne bilim.lüks bir ev araba ve rahat bir yaşam sevgi dürüstlük at çöpe gitsin tarzından onlar için pek önemli değil manevi değerler bu zamanda...

0|0
    0|0
  • ohooo devir eski kaşarın bolluktan ucuzladıgı devir acmayacağı kapı kalmadı paranın

0|0
    0|0
  • yalandanda olsa para ile sevgi satin alinabilir. sevgiye ac insanlar oldugu gibi parayada ac insanlar dolu ülkemizde... o yüzden paran varsa

link

böyle bir hatunlada takilman an meselesi olur... :D

0|0
    0|1
  • Sekssi satın alabilir :) ama sevgiyide alabilir ama gizlice bunun farkına varmazlar

0|0
    0|0
  • neyi sevdiğine bağlı

0|0
    0|0
  • valla düşünmüyorum ama bazen görüyorum ne yazık ki.

0|0
    0|0
  • para var olan şeyleri alır geri kalan herşey için mastercard :P

0|0
    0|0
  • Genel olarak konuşursak insanlar için evet, bu insanlar için paran çoksa sen yakışıklısındır,çekicisindir,sevilmeye layıksındır, kaslısındır, modernsindir, anlayışlısındır, iyisindir. Bu insanlar için tabi.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    36

Kızlar Ne Diyor 14

• Bazı kişilerde EWET...

0|0
    0|1
  • Önemli olan iki gönlün bir olması,sevgi,saygı asdghd şaka la tabiki para

1|0
    0|0
  • bu devirde paranın satın alamayacağı hiçbir duygu yok...

gelirin varsa her duygu da giderinde var...

0|0
    0|0
  • Evet .

0|0
    0|0
  • sevginin karşılığı para olmamalı içten sevmeli insan

0|0
    0|0
  • No. Para hiçbiseyi satın alamaz

0|0
    0|0
  • asla!

0|0
    0|0
  • para herseyi satın alablir bir anlık mutlulukları bıle ama alamaycagı tek sey sana gercekten kalpten verilecek bir sevgi ve sadakat işte bunu para ıle satın alamazsn...

0|0
    0|0
  • düşünüyorum öyleyse varım

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Para bu..

İnsana her şeyi yaptırır :(

Ama sevgiye dokunmasın :(

0|0