Siz 14 yaşınızda 1 erkeksiniz, kız kardeşiniz de 7 yaşında.

Anneniz ise 40 yaşında.

Anneniz babanızdan boşanıyor. 2 ay sonra ise kendisine 19 yaşında 1 sevgili buluyor.

Sevgilisi lise mezunu, işi müzisyenlik. Ayrıca uyuşturucu da kullanan 1 çocuk.

Anneniz bu sevgilisi ile tanıştıktan 1 hafta sonra bu sevgilisini yaşadığınız evinize getiriyor size 1 şey sormadan. Ve beraber yaşamaya başlıyorsunuz.

Bu durumda ne düşünürsünüz? Ne yaparsınız?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• aile yakınlarından yardım isterim

şikayet ederim

çocukların sağlıklı bir ortamda yaşaması için böyle ayarsız hallere izin verilmez

muhtemelen anneden alır babaya, ananeye babaneye filan verirler

0|1
    0|0
    • Öyle 1 şansları yoktu. O şekilde aynı evde 10 sene yaşadılar ne yazık ki. Oğlu hala depresyonda yaşı 34.

• eh 14 yaşında bir çocuktan çok bir şey beklememek lazım

biz şuan ki aklımızla cevap veriyoruz sorulara o yaş için çok zor

psikolojik tedavi gördü mü peki iki kardeş?

anneye ne oldu?

baba ve diğer akrabalar nerde ?

• Anne şu an 62 yaşında. Oğlu psikiyatristlere gidiyor ama hala depresyonda.Yaşı 34 şu an çocuğun. Kızı pek etkilenmedi bu olaydan. Kızı şu an Ziraat mühendisi ve çalışıyor. Baba Hollandada yaşıyor.

• Annemi hayatımdan çıkartırım

0|1
    0|0
  • Babamla yasama ihtimalim varsa oraya giderim kardesimi de alip.

0|1
    0|0
    • Babaları ile yaşama ihtimalleri yok ne yazık ki..

• Bu nasil bir kadin :( kinamayalim :( seninle alakasi ne peki?

• Uzun hikayedir. Arkadaş olursak daha kolay yazarım. Burada açık etmek istemiyorum.

• ohaa anne türk değil derimmm

0|1
    0|0
    • Neden ki?

• bende merakla bekliodum zaten D:

• Vallahi uzun hikaye. İstersen arkadaş olalım oradan yazayım ne dersin.?

Erkekler Ne Diyor 5

• Anneyi evden kovar. Sevgiliyi döver si.. ederim. sonra çalışmaya başlarım bir yerde ahbabım dostum vardır belki yarıdm isterim iş konusunda okulumada bunu bildiririm. Daha çok çalışırım hedefime ulasmak için. Kardeşimi varsa güvenebileceğim bir akrabaya bırakırım. Yoksa yanımdan ayırmam. Eğer ebeveyn sorun cıkarırsa tehtid ederim. Şahsen bizimkiler böyle birşey yapsalar ki yapmazlar sakin biri ama tersimin cok kotu oldugunu bildikleri için hayatta kalkışamazlar. Ben ki komşumuzun kocasına kafa atan bir gencim :d

0|1
    0|0
    • Anlıyorum. Ama 14 yaşında 1 erkek yazdıklarınızı yapabilir mi?

• Döver'den kastım, Sözleriyle döver. ve bunu yapmış olan daha genç kahramanlarımız var.

• Çocukların psikoloji sıfır babanın olayları belgeleyip çocukların velayetini alması gerek uyuşturucu diyorsun küçük kız diyorsun her an her şey olabilir 14 yaşındaki katil bile olabilir

0|1
    0|0
    • Evet. Bu şekilde 10 yıl yaşadılar bunlar. Oğlu hala depresyonda ve yaşı 34 şu an..

• Zaman geçmiş yapılması gereken uzaklaşmak gitmek unutmak o anneyi herşeyi geride bırakıp gitmek sevdiği varsa bile gidip düzenini kurup onu yanına almak unutmak herşeyi

• evi terk ederim.sokaklar hep bizim ya da bir yurda yardırırım o ev çekilmez. kendi hayatımı çizmek en iyisi olrdu

0|1
    0|0
  • o yaşta bişi yapabilceğimi sanmıyorum

0|1
    0|0
  • evi terk ederdim

0|1
    0|0
    • Nereye giderdin?

• ilk karakola giderdim durumu anlatır evde yaşamak istmediğimi beni bir yurda koymalarını isterdim

ama o anki pisikolojim ne olur bilemem

• Doğru. 14 yaşındaki 1 çocuk bunları yapabilirdi. Ama yapmadı ne yazık ki.

Yükleniyor...