Okulda öğretmen veya arkadaşlarınıza şaka yapar mıydınız?

Ben yatılı okudum. çeşitli eşşek şakalarına maruz kadlım. geceleri uyanların yüzlerini ayakkabı boyasıyla boyamak, banyoda yıkananın üzerine soğuk su atmak v.b. sizde ne tür eşşeklikler vardı?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben kimseye şaka yapmadım bana yapılmasından da haz etmem ama üniversite yaptılar. 1. sınıfta fotokopiciyi hoca diye derse sokmuş üst sınıflar hepimize demediğini bırakmadı.

Şaka olduğunu anlayınca güldük geçtik.Ertesi gün Kompozisyon dersimiz vardı bende derse geç kaldım. Kapıyı çaldım girdim en ön sırada kot pantolonlu salaş bir adam oturuyordu. Derse geç kaldınız dedi bana. Ben de yine şakadır dedim geçtim cevap vermeden yerime oturdum. Yanıma geldi, geç kalınca özür dileniyor genelde dedi ben yine sustum. Sınıfta garip bir sessizlik var ama :))

Meğer o salaş adam bizim dersin hocası bir doçentmiş:))) İlerleyen yıllarda çok didiştik kötü başladığımızdan olsa gerek:))

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Saymakla bitmez dermişim :D , evet gece uyurken kattaki herkesi boyamak, sonra koku bombası vs. ile ortamı mahvetmek filan :D

0|1
    1|1
  • öyle bir imkanım olmadı

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Yurtlarda "çömez şakası" geleneği vardır bi. İlk yıl keklenen, ikinci yıl kekleyenlerden oluyordunuz :)

Hırsızlık vakası formatlı korkutmacalar. Geceyarısı herkes uyurken koridorlarda son ses telsiz kayıtları çalmakla başladık. Cep telefonlarına yüklenmiş kayıtlar olur ya. Arada da "beyler şu odayı toplayın çabuk hadi çabuk" falan bağırışıyorduk :)

Yeni gelenleri salonda topladık, sonra bizden birini alıp mutfağa götürdük, kapıyı yarım kapattık, mutfaktaki tezgaha vuruyorduk, içeride sanki işkence yapılıyormuş gibi izlenim veriyorduk, haha :)

"Arkadaşımızın parasını hanginiz çaldı oğlum?" soruları ile korkutmaca 15 dk daha sürer, sonra da "beyler hoşgeldiniz" deyip gülüşülürdü. Ne günlerdi ya :)

0|1
    1|0
Yükleniyor...