Sevgilim benden bir şeyini saklama dedi ama..acaba ondan bir şeyler sakladığımı mı düşünüyor

şu ana kadar ondan hiç bir şey saklamadım 6 aylık bir beraberliğimiz var bir kez bile kavga etmişliğimiz yoktur yalan,söz veripte tutmama gibi şeyler asla olmadı ama bana dün gece durup dururken bu mesajı attı ; sevgilim bitanem meleğim benim olurda annene babana söyleyemediğin içinde tuttuğun seni üzen ne varsa anlat bana utanmana hiç gerek yok sonuçta hayat arkadaşım olacaksın bir kızsın söyleyemediğin bazı durumlar olur bana söyle asla çekinme içine atma saklama eğer benden sakladığını anlarsam kızarım aramızda hiç bir şey gizli kalmasın konu ne olursa olsun anlat olur mu ? dedi ben sordum düşünceli sevgilim benim senden bir şey saklamıyorum ama sen sakladığımı mı düşünüyorsun diye o arada uyuyakaldı konuşma orada bitti kafama takıldı bişeyleri gizlediğimi mi düşünüyor acaba

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı şeyi bende söylüyorum ... Her ne konuda olursa olsun farketmez benden sakladığın bişey olmasın diyorum ve bende saklamıyorum... Bundan sen nasıl bişey saklıyom mu diye şüpheleniyor diye şüpheleniyon onu anlamıyom :@ :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kesin düşünüyor.

0|0
    0|0
  • Yok seni çok seviyor emin. Ol

0|0
    0|0
  • Aynısını bende diyorum kız arkadaşıma bazen ikilemler olabilir yanlışlık hissedebilir yazar.Bence açıkmalasını yap

0|0
    0|0
  • bilmem gizliyormusun :)))

0|0
    0|0
  • Bu ilişki çok uzun yürümez de hayırlısı

0|0
    0|0
  • her erkek her seyi ogrenmek ister:)

0|0
    0|0
  • Bazen siz kızlar ve biz erkeklerın sevgilimize soylemedımız seyler olur eger uzgunsen fılen merak etmıstır o kısı sana asık ama soylım.

0|0
    0|0
    • ben de ona aşığım inşallah değişmez ve hep aynı aşkla devam ederiz

• insallah masallah

Kızlar Ne Diyor 2

• Sanmam gevelemeden söylerdi bunu .

Olurda saklıyorsan söyle anlamında demiştir bence :)

0|0
    0|0
  • Kafasında soru işaretleri var büyük ihtimal.

0|0
    0|0
Yükleniyor...