Yalanın batsın, yalancısın :(

Birine büyük yalan söylediyseniz, ama çok pişmansanız pişman olduğunuzu onada hissetirdiyseniz ama sizi yinede affetmediyse ne yaparsınız ? Bu kişi sizden hoşlanmış hatta ciddide düşünmüş olmasına rağmen. Siz böyle bir insanı affedermisiniz ?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Çok sevdiğim biri bana yalan söyledi.. Affetmeyi istedim ama olmadı

0|0
    0|0
    • Niye olmadi ? :(

• Evet cok buyuk yanlis yaptim kendimden nefret ediyorum oda benden nefret ediyor :(

• Malesef bu durum düzelmez artık, sana bir tecrübe olsun..

Erkekler Ne Diyor 9

• Affetmem böylesini.

0|0
    0|0
  • Hissettirmeye gerek yok :D

0|0
    0|0
  • Çok büyük yalan dediğin ne mesela? Sana göre büyük bana göre küçük olurken sana göre küçük bana göre büyük olabilir...

0|0
    0|0
  • yalan söyledim mi kralı gelse anlayamaz ama yalanını bir kere yakalayan kişi bir daha asla sana eskisi gibi inanmaz.şüphe etmeye başladığı an geri dönüşü yok

0|0
    0|0
    • Yalan soyledigimi kendim ona bizat soyledim kendi bulmadi yani :/

• yalandan yılan gibi korkulur

affedilmez ya gene yalan söylerse

ciddi düşünmenin kriter değilki

kimler yalan söylemiyor ki

anneler , babalar , öğretmenler, yöneticiler

affedilmez

0|0
    0|0
  • Biri bana yalan söylemişti çok geç farkettim. İçimden üzülmek bile gelmedi.

0|0
    0|0
  • Yalan söyleyen insandan hayır gelmez.

1|0
    0|0
    • Ama soylemeye mecbur kalmissa ? Sonucta her konustugun insana guvenemezsin :(

• Ne olursa olsun yalan söylenmemeli aldatan kendini aldatır derler.yalan yalanı doğurur bunun sonu gelmez.Düzenli ilişkilerde bu şart

• yalanına göre degişir

0|0
    0|0
  • Özel değilse söylediğin yalan neydi ?

0|0
    0|0
    • Cok ozel malesef soyleyemem :(

• Cinsellikle ilgili ise affetmez, maddiyatla ilgili ise affeder, ailevi bir mesele ise belli olmaz. Türk erkeğinin genel yapısına göre yorumladım. Şunu unutma; Söylediğin yalan her ne ise bir daha eskisi gibi güvenemez sana.

Kızlar Ne Diyor 1

• Yalandan nefret ediyorum ve yalan söyleyen insanları yüzlerinden tanıyabiliyorum artık o kadar çok yalana şahit olduk ki ne de olsa bedava at gitsin .

0|0
    0|0
Yükleniyor...