Babanız annenizi aldatsa, siz ne yapardınız?

Babamı cok seviyorum cidden çok düşkünümdür. Ama uzakta Bodrum da çalışıyor. 2 ayda bir gelir İstanbul'a. Telefonda bir kadınla mesajlarını yakaladım,facebookunu bahsetmek bile istemiyorum :D Annemde biliyo facebookun da kızların olduğunu ama bişey demiyor. Gördüm hiçbir şey hissetmedim. Ne anneme söyleme gereği duydum hatta banane yapsın dedim. Çok mu vicdansızım sizce? Söylesem bir evlilik biticek ama. Annem açık gözlü olsun karıştırsın telefonunu banane.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Baban bodrumda çalışacak 2 ayda bir annenin yanına gelecek, cinsel ihtiyaçları için mast mı yapsın. Sulu derede su içmeden biri yaşar mı? Eşler aynı yerde kalmadığı sürece bu olay normal.

1|0
    1|0
    • Banada öyle geliyor da

• Erkeklerin eşlerini aldatması bundan. Kadın her gün kocası ile beraber olmak istese erkeğin gözü dışarıyı görmez. Dışarı gitse akşama yetersiz kalırım korkusu var.

Erkekler Ne Diyor 7

• peki normal bir aile değil sanırım zaten sadece kağıt üzerinde yürüyen evlilik ban sorarsanız.

annenizde yapsa babanıza söylemezsiniz ama uyarmanız lazım annenizi ya da babanızı

0|0
    0|0
  • Silahlar patlar acımayız

0|0
    0|1
  • Zoom...

Nasıl bir eş veya baba telefonda uygunsuz mesajlarını silmez ve facede yakalanır?

0|0
    0|0
    • Valla ben karıştırdım gizli gizli. Tahmin etmiyodu. Facesini de buldum teknolojiyi pek anlamadığı için arkadaş gizlemeyi bilmiyo heralde

• kısaca arkadaş diyor ki ;

"ben bir malım, gelin beni alın"

0|0
    0|0
    • Hemşerim felan demem gelmişini geçmişini ecdadını tek bir kurşunla yerle bir ediceğimi bilmediğin için böyle konuşman doğal. Kıyamam ya. :/

• Lafta değil icraat lazım diyosun peki bakalım ekliyorum gel özele :)

• özel de kimse yok :D

• banane mi? yok artık daha neler !

0|0
    0|0
    • sanane

• nyse seviyesizleşmenin anlamı yok. kusura bakma.

• He anladım sen diyosun ki kaşınıyorum kaşı beni :) Tamam gel özele bekletmiyorum seni :)

• insan konduramıyor ama annenden ne kadar eminsin?. Sonuçta 2 ayda bir grüşüyorlarmış. Sen hiç birşeye karışma bence.

0|0
    0|0
    • Annem kapalı kadın namazında niyazında günahından korkar hiçbir şeyden korkmuyosa.

• orasını ben bilmemde sende bilmezsin karışık o işler boşver sen karışma. Kendi ilişkilerine odaklan ;)

• annenin umrunda olmaz bence :D benim annem hiç takmıyo ama babam da yapmıyo bişey zaten :D

0|0
    1|0
    • Ben babamın yerinde olsam bende yapardım. Aynı bana çekmiş kerata :D

Kızlar Ne Diyor 4

• siz bir aile değilsiniz. bu aile demek değil.

0|0
    0|0
  • Annen farkındadır sen karışma bence.

0|0
    0|0
  • ben söylemiştim ben pek etkilenmiyorum böyle şeylerden artık..

0|0
    0|0
  • Kötü oldum ..

Annene söyle bilmeye hakkı var ..

0|0
    0|0
    • Ya istemiyorum bende babamın yerinde olsam yapardım aynı ona benziyorum zaten. Baya şey var ya yazmak istemedim :)

Yükleniyor...