Hangi sporu, ne amaçla yapıyorsunuz?

Hangi sporu neden yaptığınızı ve ne faydasını gördüğünüzü paylaşabilirmisiniz?

Güncellemeler:
Ya buradakilerle bir halisaha falan mi yapsak :-)

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Basketbol,fitness,atletizm hem kondisyon için hem de fizik için

0|0
    0|0
  • tenis boş vakitlerimde

0|0
    0|0
    • Tenis oynarim.ama pek rakibim oldugu soylenemez.cok efor sarfettiren cok zevkli bir spor

Erkekler Ne Diyor 16

• Kilo almak için yaptım eskiden baya bir zayıftım istedğim kiloya ölçülere hatta daha iyisine ulaştım. Ne demişler azimle sıçan ya da azimli sıçanmıydı ondan işte :D

0|0
    0|0
    • Kac kiloya ulastin

• Vay be bende 14 yasimdan beri(5senedir) 52 yim.ne asagi iniyo ne yukari cikiyo.az yesemde degismiyo cok yesemde :-) ne takviyesi aldin peki

• takviye işine çok girmedim. Kaliteli bir protein tozu aldım günde 1 lt sütle içtim abartmadım misal aylık 1 kilo kullandım en fazla. Bunun yanında özellikle sabah akşam 2 yumurta günde en az yarım tavuk yemeye dikkat ettim. Spor yaptığın zaman yediklerin yarıyor ;) Sen sen ol eğer ilgilenirsen garip garip haplar iğneler içecekler falan kullanma standart beslenme seviyeni biraz yukarı çekmen senin işini görür

• Basketbol oynuyorum kendimi bildim bileli. Çeşitli turnuvalarda derecelerim var. Faydasından ziyade, insana bir rahatlık veriyor. Bi süre sonra bu oyuna aşık oluyorsunuz ve o tutkuyla yıllar boyunca hiç bıkmadan sıkılmadan oynuyorsunuz. Ne zaman canım sıkkın olsa morelim bozuk olsa alırım basketbol topunu çıkarım sahaya. Bu sporun zararı olsaydı yine de oynardım. Tıpkı sigara içen biri gibi bağımlılık yapıyor. Kötü olduğunu bildiğin halde içiyorsun ya hani. Buda öyle bişey. Her ne olursa olsun, sakatta olsam hasta da olsam oynarım. Bu bir tutkudur, vazgeçilemez bende.

0|0
    0|0
    • Aynen basketbol oynayanlar baglaniyo ona.ben oynarim ama olmassa olmazim degil

• Futbol oynuyorum. Hem sosyal bir faaliyet, hem de sağlıklı bir yaşam ögesi. Defansa beni yazabilirsin hacı, rakiple hiç muhatap olmadan topu alır işime bakarım :)

0|0
    0|0
  • Kilo alma amaçlı fitnessa başladım sonra benim için bir hayat biçimine dönüştü ve istediğim kiloya ulaşmama rağmen bodybuilding olarak devam ettim çok kütleli bir vücudum olmasa da birçok kütle sahibi insandan daha estetik bir vücudum var orantılarım çok iyi ve bir çok hayvan gibi vücut yapmış insan değişelim dese değişmem o derece. Yağ oranım %10 civarında.

0|0
    0|0
  • Öncelikle futboldan nefret ederim.

Vücut geliştirme,dövüş sanatları ve atletizm yapıyorum.Zaten vücudum harika.Şişkin,iri yapılı,ve üçgen...Az yağlı.%15 vücut geliştirmeyi kas yapmak ve kuvvet kazanmak için...Dövüş sanatları zaten ne içindir biliyorsun, atletizmde yağlanmamak için...Ve performans için...

0|0
    0|0
  • TAEKWONDO KİCKBOKS dıger butun sporlar bence bos yani dovus sporları kadar dolu deıl ole soylıym tum vucudun hareket ettriyosun eklem kas kemik vs. demir gibi kemiklerin oluyo tugla bıle kırarsın cok eglenceli gecıo oncelıkle bıde dayak flan yemıosun korumalı elbıselerın var vucutta yapmıs oluyosun zaten.kızları bırak fitnes yapanlar bıle agzı acık sana bakıyolar is basvurusunda bile siyah kusagım dıyınce adamlar saygı durusuna gecıo ıse olıyolar mecbur, faydası coook yani.

0|0
    0|0
  • futbolu, meslek amaçlı

0|0
    0|0
  • futbol oynuyorum resmi olarak. mutlu olduğum şeyi yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Fitness & Futbol & Voleybol

0|0
    0|0
    • Fitnes futbol bendede var da voleybol bana sikici geliyo.sadece kiz arkadasimin zoruyla oynuyordum :-)

• Basketbol oynuyorum , hobi amaçlı.

0|0
    0|0
  • fitness vücud için

0|0
    0|0
  • fitness yapıyorum ve aşırı bir gelişme fark ettim daha atik çevik ve güçlüyüm.

0|0
    0|0
    • Eger sartlarin musaitse kum torbasini tavsiye ederim.bana gore fitnessten daha etkilidir

• futbol - gol amaçlı oynuyorum :)

0|0
    0|0
  • fubol a aşığım ayağımdan 2 kere ameliyat oldum hala halı sahaa oynarım aşığım abii topa futbola

0|0
    0|0
    • Aynen bende de var.apandist ameliyati olmustum doktor 6-7 aydan once spor yapma dedi 4.5 ay sonra dayanamadim.kolum kirildi düzelir düzelmez yeniden.futbol is my life :-)

• Ama kaleci isen kol futbolla en alakali organindir :-)

• hım kaleciysen aynen haklısın :)

• Vucut gelistirme yapiyorum profil resmime bak :)

0|0
    0|0
    • Takviye aliyormusun.bende vg yapiyorum ama kilo alamama gibi bir sorunum var.ne yapsam kilo alamiyorum-yağ oranim %4 gibi biseydi sanirim :-)

• 3 aysir yapiyorum ve hic bisey kullanmiyorum tamamen dogal beslen ve duzenli uyu

• Dogal besleniyorum gece 3 te uyuyorum:-) uyku biraz sorun

• zevk için yaparım

0|0
    0|0
    • Yaptigin seyi de soyleseydin :-)

• saçmalama ne iki kum torbası ile fitnesstan daha çok etkili olacağını mı düşünüyorsun.

• Bence evde kas + kum torbasi 10 numara.fitneste yumruk atmayi ogretmiyorlar.ne kadar vucut yaparsan yap bir boksor seni cok rahat indirebilir

Yükleniyor...