Bugüne kadar bir kere sevgilim oldu, bir daha olmadı.. Ne yapmalıyım?

çok tipsizim :( bir kere sevgilim olmuşta 4 yıl önce oda baya güzeldi yani bir kızı etkilemeyi biliyorum konuşma tarzım zekam karakterim bunlarım baya iyidir ama şimdilerde hep alaycı bakışlr yakalıyorum hatta bunu bana yaptılar IY dercesine kaşını oynamıştı kız çok üzülmüştüm geçende çarşıda yürüyom surata bak lafı yedim o da üzdü sizce ne yapmalıyım

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• sacmalama yaa aptalların söylediklerine kafanı takmana gerek yok. zamanını bekle elbet bı yerde ıyı kalplı guzel bı ınsan cıkacaktır karsına sadece sabır dıle

0|0
    0|0
    • Doğum tarihiniz=Muş

• gözler aslında etrafı silüyet olarak görürler. O görüntüyü işleyip renlendirip boyut algısı beyinde oluşur. Bu yüzden güzellik veya çirkinlik kişiye göre değişir. Görecelidir. Beyin bazı yüz ölçülerini kullanarak bu çizgilerin içini doldurur. ve güzel ya da çirkin gibi bir algı oluşturur. Bu kadar var sayımla çalışan bir organın resim yeteneği alışalagelmiş yüz ölçülerinin dışındaki yüzlerde farklı algılamalara sebeb olur. Örneğin fotojenik olan insan. resimde harika gerçekte çirkin. :)))

Erkekler Ne Diyor 1

• Sıkma canını bilader :( bende tipsizim boş koy . Seni sen olduğun için beğenen çıkacaktır .

0|0
    0|0
Yükleniyor...