Çok dertliyim..kayınvalidem laf sokuyor nişanı atayım mı? iki insanın arasına neden girer kayınvalideler?

ben uuzun boylu sarısın gelin isterdim diyor inatcısın diyor. ben kısa boylu esmerim..beni beegenmıyor sevmıyor neyapsamda memnun edemıorum..kızlar siz bu durumda ne yapardınız nişanlımın annesi yuzunden nişanı atayımmı ilerde annesi daha buyuk sorun lar cıkartırmı_?

Güncellemeler:
ilerde neyapmalıyım nişanlıma kızıyorum annen byle byle dedı dıorum kavga edıoruz kadınımı uyarııım

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• sen istersen çıkar takmassan çıkmaz sonuçta o annen değil kocan ayrı olacak onla evlenmiyon ki

0|0
    0|0
    • hep bir laf sokmalar moralımı bozmalar ben ciddie alıom:(

• teşekkürler denıcem

• rica ederim ne demek:)

Erkekler Ne Diyor 12

• Kızlara sormuşsun ama ben cevap vereyim buna. Annesi yüzünden nişanlına zulum etme,kızma. Tek bakman gereken olan olaylarda, söylenen sözlerde ve karşılık verdiğin davranışlarda nişanlın yanında mı? Senin için bu önemli. Kaynananı ne yapcan. Konuşsun dursun. Nişanlın senin yanında ve seni tutuyorsa bu sana yeter. Evlenince kapınızı kapatınca diğer konuşan tüm insanlar dışarda kalıcak. Konuşsun dursun kaynana, sen saygısızlık yapmaki nişanlında sizinkilere yapmasın. O yanındaysa ezdirme kimseye. Hele anası için asla ezme. Annem böyle dedi ama napsın tek oğlunu kaybediyor vs de, yaptıklarını ılımlı bir şekilde aksettir. Ama her zaman sık boğazda etme çocuğu. O zaten mesajı alır, senin ılımlı tavrınla da ne kadar doğru bir seçim yaptığını anlar. Bakacağın tek şey nişanlın senin yanındamı, eğer öyleyse sende ona sahip cık. Millet konuşsun, düğüne kadarda konuşcak. ama siz bildiğinizi yapacaksınız. Kimseyi karıştırmayın işlerinize. İkiniz karar alın, büyüklerin fikirlerinin sorun. Onlar böyle olsun diycek ve siz tamam diyceksiniz ama bildiğinizden şaşmayacak, istediğinizi yapacaksınız. Ben de yeni evlendim, allaha sükür herkes sustu :))) evimin reisiyim artık, eşimde benim herşeyim. Mutluluklar size

1|0
    0|0
    • Çok guzel seyler yazmıssınız saolun baska ne tavsıye edersınz

• Bende yaşadım o yüzden. Çok kavga ettim eşimle. "annen niye böyle dedi, beni sevmiyorlar, takı seti olmazsa ayıp olurmuş, komşular kınarmış..." neler de neler. Kim ne derse bana patlıyor tartışıyorduk. Aldım karşıma güzelce konuştum. İki tarafta konuşacak. Ben kulaklarımı tıkadım, sende tıka dedim. Düğün zamanına kadar onlar konuşcak biz bildiğimizi yapcaz. Tamam de gec dedim. Yoksa onları dinlersek bu düğün olmaz dedim. Hak verdi bana.Sıkı sıkıya sarıldık birbirimize. Şükrediyoruz şimdi :)

• At da görsün gününü.

0|0
    0|0
  • bu halimle oğlunun aklını başından almışım dediğin gibi olaydım donum da sallardım diyiver :D

0|0
    0|0
  • Onlar her zaman olucak bunun için nişan atmana gerek yok

0|0
    0|0
  • bence bir gün laf açılıra düzgün dille de yoksa bas ağır sözleri eee yetti be git o zaman oğluna sarışın birini bul de

:):):)

0|0
    0|0
  • yok bence bu sorun olmamalı önemli olan ikinizin anlaşması derim bu ebep olurmu daha ydolun başında en ufacık bile denmeyecek kadar sebepten bu düşünce nişanlına haksızlık derim. ya da hiç gönlün yok

0|0
    0|0
    • cok sevıorum cok ıyı bırı nısanlım ama annesı oglunu paylasmak ıstemıo hep onu sevsın ıstıo NEYAPICAM

• sorun yapma sonuçta oğlu

• sen de deyi ver kendine sarısın uzun boylu alırsın karaköyden istediğini verirler oğlun beni seçti :D

0|0
    0|0
  • nişanlına knus bu konuyu eger duzelmesse dugun olmayacak de hersey damatta biter isterse çözer bu sorunu

0|0
    0|0
  • bu durumu baştan çözmelisiniz bence yoksa ömür boyunca hem sana hem eşine sorun yaratır..

0|0
    0|0
    • nasıl bir yol izlemelıyım ne demelıyım nısanlıma.. annesıle benmı knusaım kendısımı

• sen kızları dinle bide annenle konuşmayı denesen..

0|0
    0|0
  • Aynen bu şekilde diyorsa at gitsin ugrasılmaz o karıyla

0|0
    0|0
    • zor ıste sevgi olmasa bırakırdım

• bize soracağına kendi annene sor o sana doğruyu söyler :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• canım nisanlın ne diyor sus pus duruyor mu yoksa annesini uyarıyor mu? susuyorsa daha nisanlıyken böyleyse evlenince daha cok basının etini yer

0|0
    0|0
    • eşit gibi bana sen cok takıntılısın alıngansın diyor ama annemde agır konusuo laf sokuo huyu boyle dıyor

• eşin ne diodu

• esimde laf söylüyodu ne o öyle erkek gibi ayaklar eller kocaman kocaman oluyo ben beğeniyorum böyle diyodu..

• gerekirse uyarıcak tabi azcık ceneni tut diye.. oyle her ağzına geleni söylememeli..

0|0
    0|0
  • Nisanlinin tepkisi de önemli ama bence yol yakinken dön

0|0
    0|0
    • oda anasını degıstıremıo sanırım bana patlıo anlıyamıom

• Bugün gelinine bunları söyleyen yarın neler demez?

0|0
    0|0
Yükleniyor...