Geçmişi itibariyle; Ronaldinho vs Hagi vs R.Carlos

Evet, Ronaldinho Türkiye'te gelirse..

Türkiyeye gelmiş en iyi kariyere sahip, en büyük yıldız olabilir mi sizce?

Başka bir deyişle, Roni'nin geldiğini varsayarsak, Türkiye'ye gelmiş en parlak kariyerli oyuncu kim olur?

• Ronaldinho
    32% (8)50% (13)41% (21)Oy Ver
  • R.Carlos
    28% (7)15% (4)22% (11)Oy Ver
  • Guti
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hagi
    28% (7)35% (9)31% (16)Oy Ver
  • Drogba
    12% (3)0% (0)6% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
NOT:ALEX'İ YAZMADIM ÇÜNKÜ GEÇMİŞTEKİ KARİYERİNDEN BAHSEDİYORUM

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sorunu hemen gs fanboyları doldurmuş objektif bakarsak Ronaldinho tabi ki futbolu pek sevmem fakat maçlarını hareketlerini izlemekten zevk aldığım bir zamanların fenomeni olan adamdı karı kız dalgasına kendini kaptırmasa çok daha iyi takımlarda oynardı

0|0
    0|0
    • Yok ya Roni biraz erken doydu diyelim..Karı kızla alakası yok.

Devamını gönülden istemedi belki de..Milan'da oynarken 85 kiloydu.1.80 lik adamın 85 kilo olması, futbola havlu attığını gösterir..

Yoksa çoluk çocuğa (Messi-Ronaldo) 3-4 sene daha bırakmazdı ortalığı..

• Ergen fanboyları boşver, onları inci sözlüpğe yönlendircem ben, burası ağır geliyor :D

• Elini çabuk tut :)) Yorumlarını uçurmaktan bıktım

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben Hagi dedim ama ülke Ronnie adına Altın Toplu ilk kez bir oyuncu gelecek diye seviniyor kariyerine bir şey diyemem ama Drogba ondan 2 yaş büyük olmasına karşın 2 yıl önce CL'yi uzatan kafa golünü atmıştı adam Chelsea'nin kahramanı bence ama Ronnie'ye bakarsak belki de en iyi performansını 5 yıl önce gösterdi kısacası onun Altın Topu varsa bizim de Altın Ayak'ımız var!

0|0
    0|0
    • Yalnız Ronini en iyi performansıyla Drogbanın en iyi performansı kıyaslanmaz bile onu da söyleyeyim :D

2004-2008 arası Ronaldinho "herkese göre" dünyanın en iyi futbolcusuydu..

• Ben neden kıyasladım çünkü Drogba'nın gelmesini isteyen spikerler spor yorumcuları varken Ronaldinho'nun gelmesini istemeyen bir o kadar da yorumcu vs vardı

• O dönemlerde 12+ yaşında olan herkes Roni ve Drogbanın kıyaslanmayacağını bilir

• -Hagi sana 40 metreden bir çakar, nereye koyacağını bilemezsin o istatistikleri

1|2
    0|1
  • Sergen'i kısmen de olsa Roni'ye benzetiyorum ..

Kariyerinin zirvesindeyken daha da iyi olacakken bağzı nedenlerden ötürü olamıyor , futbolu ihmal ediyor :@ 'En iyi cevaba ithafen '

Hagı efsanedir zaten ama kariyer olarak bakacak olursan Drogba hepsini taş çıkarır..

0|0
    0|1
    • Esila'm sonuçta bu adam 3 sene "tartışmasız" dünyanın en iyisiydi :D

Doydu demekki

• Len zaten Roni'nin kariyerini tartışmak saçma olur .. Gelir umarım Beşiktaşa da adamı canlı izleme fırsatı buluruz ..

Drogba gibi Roni'nin de ölüsü bile oynar *-*

• Umarım <3

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu şıklarda Sneijder´de olmalıydı sonuçta 2010 yılında birçok futbol otoritesi tarafından yılın oyuncusu olarak gösterilmiş ama ne yazıkki Uefa´nın Messi hayranlığı yüzünden hakkı yenilerek ödülü Messi´ye kaptırmıştı ayrıca Drogba olsun Roni olsun Carlos olsun 30´undan sonra Türkiyeye geldiler ama 28 yaşındaki Sneijder´i Türkiyeye getirmek kolay değil.

0|0
    0|0
    • Ronaldinho'nun, Carlos'un, Drogba'nın 28 yaşındaki hali gelmez zaten Türkiye'ye..

• Bende Keitayı izlemekten zevk alıyordum ama senin Q7 yi izlerken zevk alman Sneijderin Q7 den daha büyük futbolcu olduğu gerçeğinide değiştirmez

• Neye göre büyük, kime göre büyük..

• A dedim..

Ronaldinho varken diğerleri her daim 2'nci plandadır..

0|1
    0|0
  • Ronaldinho gibisi var mı

0|0
    0|0
  • Tamam Ronaldinho kariyerli ama Hagi'nin kariyeri neden es geçilir anlamam...Adam zamanın en ii Steaua Bükreş'inde oynadı gitti Real Madrid'de oynadı o da yetmedi gitti Barcelona'da oynadı...ne yazık ki onun şanssızlığı Romen olması eğer ki Brezilya ya da Arjantinli olsa Hagi şu an çok farklı yerlerde olurdu...bu yüzden cevabım kesinlikle ve kesinlikle HAGİ...

0|0
    0|0
    • Hagi oynamasına oynadı da, hiçbir zaman dünyanın en iyi futbolcusu olmadı Ronaldinho gibi..

• hı hı haklısın Quaresma gibi dimi ;) neyse gelsin de görelim artık :)

• Quaresma Beşiktaş'a gelmiş en etkili oyuncuydu, taraftar hala seviyor onu..Fazlasıyla iş yaptı.Tek başına kupa kazandıramaz, parasının hakkını verdi.

Yönetimle anlaşamadığı için gitti.

• Hagi & Drogba

0|0
    1|0
  • Hagi

0|0
    0|0
  • bir fenerbahçeli olarak altın top ödüllü roni dedim

kariyer sıralaması yaparsak roni carlos guti hagi drogba sıralamasını yaparım

0|0
    0|0
  • D: Hagi

0|0
    0|0
  • bu saydıklarının arasında kariyeri en iyi olan ronaldinho dur en düşük kariyerlisi drogbadır

0|0
    0|1
  • Hagi

0|0
    0|1
  • Ronaldinho tabikide fulbolu sevdiren adam

0|0
    0|0
Yükleniyor...