Aşkın Tesadüfünü Yaşadınız mı ?

Ben yaşadım hemde ne tesadüfler İsimlerimizin sonu . . Serhan & Aslıhan doğum tarihlerimiz aynı cıktı ve bu benim kaderimde var demistim ama ama :S Neyse . Sizlerin var mıöyle bisey ?

0|0
14|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• benmde öyle bir durumum oldu hiç ummadığım anlarda karşılaştık... yok artık bu kadarıda olmaz dediğim şeyler oldu... Bende senin gibi bu kadar tesadüf oluosa bu adam olmalı kaderimde dedim ama olmadı... Sonra bitti ilişkimiz yaşça benden çok büyük bir amca bana şöle dedi " insanlar tesadüflerle birşeyler yaşayabilir ama önemli olan bunları nasıl yorumladığımız.. Belkide kaderindeki insan bu değildir ama Allah onun hayatında bir değişikilik yapmk için seni hayatına sokmuştur" yani Her zaman tesadüfleri seven aşk değildir (: Bazen bir insanın hayatına sadece onun veya senin hayatında bazı şeyleri değiştirmek için girersin (:

2|1
    0|0
    • yazını okuyordum tamammı başlarda okadar itici geldiki.sonra amcanın söylediği söz çok güzel geldi aklıma.ne ilginç dimi.işte bunun için ergenlerle konuşmak istemiyorum

• (: farkı sonunda :P

• bi sevgilimle doğum günü tarihim aynıydı

0|1
    0|0
  • İkimizde aynı gün birbirimizle çıkmaya başladık sayılır mı o.O

0|0
    0|1
  • Yok eski sevgilimle takımlarımız aynıydı yani ben öyle sanıyodum meğersem beni etkilemek için onuda yalan söylemiş adi :))

0|0
    0|0
  • Yok hiç yaşamadım :d

0|0
    0|0
  • evet çook.. ama aşk demek abartmak olabilir. platonikti.

0|0
    0|0
  • Vardı

0|0
    0|0
  • aşk tesadüfleri sever-miş .

0|0
    0|0
  • İkimizde aslan burcuyduk.Anlaşamadık zaten :/

0|0
    0|0
  • Hiç tesadüf birşey olmadı -.- Aynı burçtandık ilk sevgilimle bu sayılır mı ? -.-

0|0
    0|0
  • inanirim hic olmicak yerde olmicak zamanda cikti karsima ama sonu sendeki gibi ama ama li :(

0|0
    0|0
  • anne ve babalarımızın isimleri aynıydı bende kaderimde var demiştim ama ama..

0|0
    0|0
  • Kütüphanede defterimi unutmuştum ve bulup bana getirdi öyle tanıştık tesadüf mü

0|1
    0|0
  • Kağıdı almadım diye salonu terkette gitti bn arkasından giderken o da geri dönüyordu merdivende çarpıştık eğer onu sayarsan varr

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Şuana kadar çıktığım kızların büyük bir çoğunluğuyla tesadüfen tanıştık. Ya otobüs durağında otobüs beklerken ya okul çıkışında bir arkadaşı beklerken ya da yolda yürürken hep o tarz olaylar oluyor tesadüfen :D

0|0
    0|0
  • Benim eski sevgilimde öyleydi...Benim adım veysel onun adı songül'dü ikimizde 6 harfli.Aynı tarihli

aynı boyda aynı kiloda isimlerimizin son harfi aynı.Birde iki ad birbirine yakışyıor

0|0
    0|0
  • çıktığım 2 kızın da doğum tarihleri aynıydı.

1|0
    0|0
  • Doğum tarihlerimiz 28-29 aralık idi .)

0|0
    0|0
  • heşey tesadüf olmuş anasını satim

0|0
    0|0
  • hiçbirşey tesadüf değildir herşey önceden belirlenmistir.

0|0
    0|0
  • Bunlar bir takım uydurma laflardır

0|0
    0|0
  • nayır yaşamadım.

0|0
    0|0
  • yaşamadım o olay benim başıma gelmedi tek tesadüf bakışmak o kadar :)

0|0
    0|0
  • lisedeyken canım sıkılınca hep kız resmi çizerdim. yanağına bir ben koyardım gözünede uzun bir sürme koyardım. kıvırcık saçları kızları beendim için saçlarını bazen kıvırcık yapardım. sonra üniversitenin 2. senesinde ipek die bir kızlar tanıştım ama aynı o çizdiğim kız. yüzündeki benleri sürmesi falan. dudakları çizdiğim gibi kalın. nese sonra ben o sene benim üni bitti ben onu hep aradım falan kız erkek arkadaşım var rahatsınz etme falan dedi. 1 yıl falan oldu konuşmuoz. kitap aldım orhan pamuk un kar die bir romanı ordada kitaptaki başkahramanın aşık olduğu kız var adı ipek ve romandaki kızla benim aşık olduum kız tamamen aynı. adı bile aynı. sonra oha dedim yaa. hayat benimle dalga geçio resmen. ama hala gözüm başkasını görmüo.

0|0
    0|0
  • Bilmem zira bu yastan sonra tesadüf zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...