Para kazanmak için mi yaşarız yoksa yaşamak için mi para kazanırız?

Sizlere güzel bir ikilem. Buyurun cıkın işin içinden.

Güncellemeler:
Aslına bakarsan bu bir münazara sorusudur. Savunma gerektirir. Örnekler bile verilebilirdi bunun için. Ama gereksiz şahsiyetsiz biri asabımı bozdu tavrı ile.
Nezaket gösterip cevap yazma lütfunda bulunan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanla dengeler değişir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Harcamak icin kazaniyorum :)

0|1
    0|0
    • Madem Harcamak için kazanıyorsunuz. Bu demek oluyor ki sizde para kazanmak için yasayanlardansınız :)

• Yaşamak için kazanırız.

0|1
    0|0
    • ama yaşamak için paraya ihtiyacın var değilmi ?

• Yaşam kalitesi standartlarını yükselttikçe yükselir. Bunun başlıca gereklerinden biride maalesef paradır. Siz benim savunup kazandığım taraftasınız ama artık bana o taraf inandırıcı gelmiyor demek ki zamanla değişiklik gösteriyormuş :) cevaplar için teşekkürler

• Para değil o (: Hırs,ego, rekabet duygusu.. Rica ederim

• Yaşayamasaydın eğer nası para kazanıcaktın ? Tabikide hayatı guzel rahat yaşamak için para kazanırız.

0|1
    0|0
  • Ayakkabı kutumuz olmadığı için çalışırız

1|1
    0|0
  • Yaşamak için para kazanırız bir bakıma fekat para kazanmak için de yaşayan mevcut.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sonuç olarak çalışırız

0|1
    0|0
  • paralarımızı ayakkabı kutularına doldurup kaçırsınlar diye boşuna çalışarak ,ezilerek yaşamaya çalışıyoruz türk milleti olarak .

0|1
    0|0
  • yaşamak için para kazanırız kesinlikle bu

0|1
    0|0
  • Çok para kazanıp sonra yaşlanınca o paraları hastaneye gömmek için yaşıyoruz gibime geliyor.

0|1
    0|0
  • yaşamayı geç,para kazanmak için ölürüz bile

0|1
    0|0
  • Para kazanmak içinmi yaşarız yoksa yaşamak içinmi para kazanırız ? sorusunu soran azureshadow gerksizliğine cevap veren stevie nin i*neliği diyorum

0|0
    1|2
    • Bence burada bahsi gecen i* sensin ve gereksiz olduğunu düşündüğüm tek insanda sensin. Hatta saba insan demek iltifat sayılır.

• Müthiş laf müthiş. Yaratıcılıkta sınır tanımıyor arkadaş. Bu zekayla çok yaşamazsın sen hayatın tadını çıkarmaya bak ksde gezmek varken

• stevie k.bakma. cok yıprandm su günlerde affet beni

• Kardes 2.side aynı kapıya cıkıyor..

0|1
    0|0
    • aslına bakarsan öyle :) yasamazsan para kazanamazsın ve yasamak için paraya ihtiyacın var bu nedenle para kazanmak için yaşarsın aynı zamanda para kazanmak için yasarsın.

• yaşamak için para kazanırız

0|1
    0|0
  • lidyalılar o zaman için gerekli bu zaman için saçma bir icat yapmış kanka

0|1
    0|0
  • para yaşamak için kazanılır ama bu ülkede değil

0|1
    0|0
Yükleniyor...