Çaresizlik içindeyim, ne yapmalıyım?

yaklasık 3 yıldır evlıyım fakat bundan 3 yıl onceki esım benım gozumun ıcıne bakardı uzulucem kırılıcam dıye fakat sımdılerde ıse ben yokmusum gıbı davranıyo tamamen degısen bır ınsan oldu ve ben onun esı oldugum halde 3.bır kısıyle benım dedıkodumu yapıp arkamdan ıs cevıren bır ınsan oldu ve ben karakter olarak fevrıye asabı olan bır ınsanım en ufak bıseyde tekme tokat dayanamayıp dalıyorum ama hataları cok evlendıgımız zamankı bıelzıklerımı benedene gızlıce aldı yalanlarıda cabası yaptıgı herseyde yalan soyluyo ve nasıl oluyo hepte kendıne gore haklı cıkıyo anlasamıyoruz durumlarımızın duzelecegı yok bır ınsan esının arkasından kuyu kazarmı dedıkodu yaparmı yerı geldıgı zaman benımde ona kufur ettıgım oluyor herseyın sonuna geldım bende en ufak buı hatada bu duruma gelebılıyorum ne yapmalıyım bılemıyorum caresız kapana sıkısmıs gıbı hıssedıyorum kendımı

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• soruyu sorarken kısmen cevabını vermişsiniz kendi kendinize.şunu asla unutmayınki önceliğiniz yuvanızı kurtarmak olmalı,peygamber efendimiz "canabı allah'ın en nefret ettiği helaldir boşanmak " diye buyuruyor ..şimdi gelelim meseleye,soruyoa başlarken karakterinzi hakkıdna zaten fikir vermişsinzi ve sonrasında kendinizi açıklamışsınız.birbirini seven iki insanın 3 yıl gibi kısa bir ürede bu noktay gelmesi kolay değildir ya sevgiyi bilmiyorsunzu yadailişkileri yürütmeyi...şunu asla unutmayın siz kalbim var diye beynim var dalağım böbreğim var diye devamlı olarak onları yokluyor onlarla ilgileniyormusnu?yani sizin parçanız olan bir organı dışarıdaki x bişey gibi ilgi göstermezsiniz ama o organ olmadanda yaşayamazsınız dimi..erkeklerde böyledir sevdikleri kadın eğer eşleri olursa artık o eş o erkeğin kalbidir yüreğidir beynidir gözüdür yanisi artık o dur onundur ondan bir parçadırdolayısı ile eskisi gibi ilgi alaka doğal olarka size göre azalır bize göre her geçen gün artar.kadınların düştüğü en büyük hatadır bu ilgi azaldı dersiniz ve karşınızdakini bunaltmaya başlarsınız...eşinizn dedikodunuzu yaptığını düşünmüyorum bunu hiç bir erkeke yapmaz şayet yeni ergen bir genç değilse tabi...bu dedikoduyu kendisine sormayı deneyin muhtemelene antıklı bir açıklaması vardır.kadınlar hep kendilerine saygı gösterilmesini isterler ama nekadar saygı gösterrisen okadarını görrüsün bunuda hatırlamazlar.siz adama canınız sıkıldığında küfür edin tekme tokat girişin adamdan birde saygı bekleyin olacak işmi?eşinizin yalanlarına mukabil bu konu hakkıdna kayın validenizden ya da kayınpederinizden yardım alablirsiniz ama öncelik mutlaka eşinizle iyi bir iletişim kurmanızdan geçiyor...bunları elbetteki tek başınıza yapamayacağınız gibi profesyonel yardım almanızda fayda var yani eşinizle bilirlite bir uzmandan yardım almanızda fayda var.

0|0
    0|0
    • selam bence cevabı klavye başında beklemektense kendi içinizde bulmanız gerekiyor ne yazıktır. ki insanlarımız sorununu nete kadar taşımaktadır bir karar verin sizin aile içinize sizmi yoksa sanal alemmi karar verecek bence burada sorununuza çare bulmak yanlış çünkü doğru insanlarla karşılaşmanız %5 olasılık bu çok nadirdir geriye kalır %95 yanlış insanlar kimse kimsenin mutluluğunu istemez hiç eşinizle konuşmayı dertleşmeyi denedinizmi ne derdi var dinledinizmi bilmeden dinlemeden yargılamak çok kolaydır bence probleminizi karşılıklı konuşarak çözebilirsiniz hiç yorumlara baktınızmı neredeyse hepsi bu iş bitmiştir boşanın diyor ne dediğimi burdan anlayın saygılar hayırlı bayramlar dileğiyle

Erkekler Ne Diyor 8

• Duygularını güzel bir şekilde anlatmışsın, üç yıllık bir süreci, bu kadarcık yerde özetlemişsin, ifade yeteneğin de çok güçlü, sen güçlü bir kadınsın, çaresiz kalmak sana göre bir şey değil, aktardığın kadarıyla, adını doğru koymak gerekirse, bu iş bitmiş, hiç kimse, bir yuvanın yıkılmasını asla istemez, adam da bir düzelme işareti görürsen ona bu şansı ver derim, ancak ben pek umutlu değilim, sana düşen, doğru tahliller yaparak süreci kendi kontrolünde götürmek, umutsuzluk, sıkışmışlık kelimelerini ben sana yakıştıramıyorum, yaptığı yanlışları uygun bir üslupla, sakin bir şekilde ona anlat, bunları bir daha yapma de, bakalım ne tepki verecek..

0|0
    0|0
    • Bence bu evlilik bitmiş. Hayat kisa kimse kimseye katlanmamali. Kendi yolunu çizmeli bir an önce

• sen onun hakkından gelirsin bacım.

allah yardımcın olsun.

Fakat ne yaparsan yap devleti kanunu arkana al öyle yap.

zaten kadından dayak yiyen adamın sadece kalıbı adam gibi görünür.

adam adamlığını bilir adamlığada yakışan davranışı olur ne diimki.?

0|0
    0|0
  • Boşan ozaman neyi bekliyosun

0|0
    0|0
  • değişmedi sadece gerçek yüzünü göstermeye başladı.

0|0
    0|0
  • İşin içinde para var.Tekme tokat küfür ganiyle.Siz niye hala evlisiniz ya ?

1|0
    0|0
  • boşan tekrar evlen

0|0
    0|0
  • Yeni ufuklara yelken aç

0|0
    0|0
  • yol yakın ken kurtul ondan uzak biyerde yaşa ve kendine yeni bir yaşam kur..derim sende insansın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ayrıl gitsin. azıcık cesaretlenin

0|0
    0|0
  • ayril ve bir daha da evlenme derim

0|1
    0|0
    • :)) çok isabetli bir yorum yapmışsınız.puan vericem size fakat çare değil bu.

• biraz alttan almasini tavsiye ederim

• bu bacı farklı biraz baksana gözü kara bunun allah yardımcıları olsun inş

• Kişiliği değilde davranışları değişmiş. Bazı yolda gitmeyen durumlar varsa onu bu hale o getirmiş olabilir. Yada herşey yolundaysa durduk yere böyleyse ayrılma sinyalleri düşük bir ihtimalle var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...