Takım tutmayan insanlara tepkiniz ne olurdu

Takım tutmayan birine tepkiniz ne olurdu ben mesela futbola hiç merakım yok açıkcası çok sıkılıyorum çevremdekilerde genelde buna laf ediyorlar takım tutmayan erkekmi olur diye sizin görüşleriniz nelerdir :)

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen ben de hiç sevmem futbolu.

0|1
    1|0
    • yalnız değilmişim rahatladım :D

• En komik durum da kavga etmek zaten. Vandallıktan başka bir şey ifade etmiyor çoğu zaman. Valla isteyen anormal desin çokta umrumda değil ama o saçma ğraş için vakttimi boşa harcayıp insanların kabini kıramam artık.

• doğru diyorsun kardeş :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben takım tutmayan insanı anlamıyorum gerçekten büyük bir rekabet içinde nasıl beceriyorsunuz anlamıyorum ben futbolsuz hayatın çok gereksiz olduğunu düşünüyorum asıl zaten etrafımda var bir kaç takım tutmayan arkadaşım hepsini Galatasaraylı yapacağım

0|1
    0|0
    • herkes aynı düşünmüyor demekki, futboldan önemli konularda var bana göre neyse herkes kendi düşüncesini söylüyor :)

• Takim tutmayan erkek=asidi kacmis kola.

1|1
    0|0
  • Uzaylı gibi yaklaşıyorum onlara hele ki erkekse :@

1|1
    0|0
  • Takım tutmayan erkek leoparlı tayt giysin :P

0|1
    0|0
  • Soğukkanlı karşılıyorum çoğu zaman olduğu gibi.

1|1
    1|0
  • Tercih meselesi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Takım tutmayan erkek mi olur!? Kızlar bile tutuyor artık. Arkadaşlarla muhabbet ederken kuantum fiziğini mi tartışacaksın? :P

1|1
    0|0
  • futbol sevmeyen erkek...

çokta bir şey kaybetmemiş erkektir aslında. futbol sevmiyorsa başka şeyleri seviyordur. ama futbol muhabbetini seven erkekler için çekilmez olduğu bir gerçektir.

yalnız, futbol bazen hayat kurtarır.. çok basit bir soruyu bilemeyip binlerce lira kaybedebilirsiniz :( link

0|1
    0|0
  • şaşırıyorum valla.

0|1
    0|0
  • Aynı durumdayız :)

0|1
    1|0
  • herkesten futbola ilgi veya sempati duyması hoşlanması beklemez ki.

0|1
    0|0
  • zevkler ve renkler tartışılmaz adam tutsaydı çocukluktan tutardı yargılamak yanlış bence.

0|1
    0|0
  • Tebrik ediyorum seni biz tutuyozda ne oluyolu sanki

0|1
    1|0
  • tutmayabilir, herkes futbol delisi olcak değil ya

0|0
    0|0
  • Futbolu bu kadar abartmaya gerek yok.Boktan bir spor

0|0
    0|0
Yükleniyor...