Arkadaşlar sevgilimin kuzeninden nasıl kurtulabiliriz ?

sevgilimin bir kuzeni var gerizekalı oğlan sevgilime asılıyor ona sarılıp öpmeye felan kalkıyor sevgilim hep bağırıyor küfrediyor oğlan ona sen kızınca daha çok seviyorum seni demiş bir keresinde sevgilimi öpmeye kalktı sevgilim ağzının payını verdi gönderdi sonra bu gerizekalı tekrar onlara geldi bugün aynı şeyleri yapmaya kalkıyor sevgilim ağzının payını verdikce vazgeçmiyor ş*refsiz karşımada çıkamıyor adi nasıl kurtulabiliriz ondan ?

0|1
6|3

En İyi Kız Görüşü

• böyle halledemezsiniz

o kız ailesine söylemeli

beni taciz ediyor böyle söylüyor küfrediyorum kovalıyorum devam ediyor desin

onlar engel olurlar ve işin içine aileler girip sertleşirlerse böyle dangalaklık edemez

0|0
    0|0
    • az önce annesi gile söyledi onlarda bir daha eve eve bile almayız demişler oğlanlada konuşup s*ktiredip yollamışlar

• karşılaştım hemde kaç kere 2 kere burnunu kırdım ağzındaki dişleri yere serdim ama artık karşıma çıkamıyor ah bir çıksa onu bir görsem öyle şeyler yapacağımki bir daha sevgilimin adını ağzına bile alamayacak

• neyse ailesi engel olur artık

Kızlar Ne Diyor 5

• Ailelere söylesin ayrıca nasıl bir insan ki zorla öpmeye kalkıyor çocuk mu bu

0|0
    0|0
  • sen de oturdun bunları mı yazdn ben erkek olcktm kiii .. Sen daha bekle

0|0
    0|0
    • beklediğimimi sanıyorsun yapacağımı yaptım zaten ben

• bogazını kesip akıntıya bırakın..

0|0
    0|0
  • Senin durdugun kabahat agzini burnunu kir ya da kiz sikayet etsin

0|0
    0|0
    • benim durduğum yok zaten kaç kere dövdüm öldüresiye dövdüm elimden aldılar ama oğlan resmen şizofren ne dayaktan ne laftan anlıyor

• söyledi zaten ama onlarda öyle şey olurmu anlaşamıyorsanız anlarız ama bu olacak birşey değil diyorlar inanmıyorlar çıldırmak üzereyiz ikimizde

• Bir gun eve kamera koyun koz cagirsin istemiyorum bu tarzlari falan konusir cocuk gene opmeye falan calusir sizde goruntuyu once aileye sonra savciliga gosterir

• Bu fırlama kuzen bir gün senin girlfriend'ni götürür :))

0|0
    0|0
    • o dediğin okadar kolay değil gerizekalı evlerine geliyor nasılsınız felan ayağına sonra yavşaklığı tutuyor başka biryerde aynı şeyleri yapamıyor nasıl bit adilik bu anlamadım ne laftan ne dayaktan anlıyor

• sevgilim ben ve o adi yaşıtız zaten artık eve giremeyecek okul çıkışlarındada zaten sevgilim benimle oluyor geriye bir tek o sıpayı halletmek kalıyor iyi bir işgenceyi haketti

• İş sevgilinde biter arkadaşım hiç yüz vermeyecek.

Erkekler Ne Diyor 3

• karşına çıkamıyorsa sen karşısına çık:)

ayrıca öyle iş olmaz o ne arkadaş öyle zorla kızı öpmeler. hangi devirdeyiz ?

1|0
    0|0
    • kardeşim kaç kere karşısına çıktım öldüresiye dövdüm elimden aldılar ama bebe tam şizofren ne laftan anlıyor ne de dayaktan ne yapacağımı şaşırdım

• iyi dövememişsin demek ki...

• 2 kere burnunu kırdım ağzındaki dişlerini yere serdim ama bir bok anlamıyor döverken tam boynunu kırıp kurtulacam birileri aralıyor

• 120 cm bahçe hortumu kes içine 130cm köpek bağlanan zincirlerden sok sonra o elemanı yakala sessiz bir yere götür sırtını soy güzelce ıslat bayıltana kadar döv ama öldürme unutma zincir mutlaka bayıltır işe yaramazsa yine haberleşelim. ayrıca yalnız olursanız mahkemede hakim sana net hüküm veremez mobeseye dikkat et

0|0
    0|0
  • ağzı ile burnunun yeri değiştirirsen sorun kendiliğinden çözülür.

benim sevgilime asılan birisi olsa şişeye oturturum onu.aklını alırım aklını .

0|0
    0|0
    • kardeşim kaç kere yapmadımmı sanıyorsun öldüresiye dövdüm 2 kere burnunu kırdım adamın dişlerini yere serdim resmen ama ne laftan ne dayaktan anlıyor tam yere yatırıyorum boynunu kıracam birileri aralıyor ne yapacağımı şaşırdım

• kardeşim kapımda havlayan köpek adam olur o adi adam olmaz :)

• keserim şeyini eline verir salarım sokağa :)

Yükleniyor...