Kapat

Herkez bir baksin buraya lütfen!

Sevgilim vardi hergün bulusurduk kapimin önünden ayrilmazdi hergün aksam gelir gece 2-3 lere kadar arbabadan beni izlerdi evin önünde neyse ayrilma vakti geldi ayri ülkelerde kaliyoruz 1 hafta sonra haberi geldi kiz kardesi kacmis cok perisan icin icini yiyor destek oldum neyse günden güne zaten sogu iliskmiz beni arayip sormadi birgün artik ayrilmaya karar verdim mesaji attim hicbir cevap vermedi ne facebookdan sildi ne birsey benim oraya gidicemi biliyordu kisin bana 12 ayda bir mesaj geldi napiyorsun diye ondan önce tabi yeni sevgilisi oldu iliski durumunu degistirdi kizla yapti simdi sorum size böyle birsey gecse basinizdan silermisiniz onu facebookdan? vee haa yil basi gecesi kiz fotograf koydu facebookuna öbürsü gün bir baktim fotograf kalkmis sizce bunlarin hepsi karisik degilmi? ben anlamadim hicbirsey sizce bunun aciklamasi varmi? ne düsünürsünüz?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Facebook kadar başınıza taş düşsün.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• gözden uzak olan gönüldende uzak olur ;) bitmis bir iliskinin neyini sorguluyorsun.. yeni bir sayfa ac

0|0
    0|0
  • Cocuk baskasiyla cikio ve sana hic mesaj atmiss olumlu ya da olumsuz! Bnce yoluna devam et

0|0
    0|0
  • Tuhaf bisey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• boşver ayrılmışsınız zaten yenisini bulmuş snde yol ver bskasyla çık herkes yoluna sil faceden snra sevgilisı silmedigini görürse bisiy var sanar sil gtsn

0|0
    0|0
Yükleniyor...