Toplanın millet. Seçim var. Vatanı kurtarmamız lazım.

Akp oylarının %52 oldugunu idda ediyor. Oyunuzu ankete işaretleyin. bir gün sonra seçim sonuçlarını kontrol edersiniz.

Arkadaşlar birde bu soruya puan verlim lütfen. daha çok kişi ankete katılsın. akpli olanlar hariç herkesi seviyorum.

• CHP
    33% (4)48% (13)44% (17)Oy Ver
  • AKP
    33% (4)37% (10)36% (14)Oy Ver
  • MHP
    17% (2)11% (3)13% (5)Oy Ver
  • BDP
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • DİGERLERİ
    17% (2)4% (1)7% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
arkadaşlar lütfen soruya oy verin.

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Mk kime sorsam AKP düşmanı ülkede.

Herifler neresiyle alıyor bu kadar oyu anlamıyorum, gerçi bizim ülkede ölülerde oy kullanıyodu ya doğru. :D

1|3
    1|0
    • ben eski akp liyim. çok fazla dindar old söylenemez ama cematlari sivil toplum örgütlerini hedef aldığı için artık akp düşmanıyım.

• acaip güldüm. trajikomik bir cümle.

Kızlar Ne Diyor 5

• vatan sana kaldı, hemen kurtar.

0|2
    0|0
  • tabikide chp...

0|2
    0|1
  • henüz karar vermedim

0|0
    0|0
  • mhp oyum ..

1|1
    0|0
  • bdp yi neden koyuyorsunuz ankete mk ?!

nedir bu bölücü parti merakınız ?!

0|6
    1|1

Erkekler Ne Diyor 13

• CHP... chp Chp

1|3
    0|1
  • Tek yol Devrim, Atatürk'ün kurduğu ve ideolojileri tamamen halk üzerine olan CHP Türkiye'nin çağdaş milletler seviyesine ulaşmasına yardımcı olacak tek partidir. Muhalefet olarak yanlızca MHP olabilir. tam terside olsa üzülmem nasıl olsa MHP milliyetçiliği ön planda tutan bir parti.

0|1
    0|0
  • internet anketlerinde akpnin oyu normale göre az çıkar. İnternetle alakası olmayan ama onlara oy veren büyük bir kesim var

0|0
    0|0
  • Ben bu adama dalarunnn .d

0|1
    0|1
  • kim ne derse desin akp gene birinci cıkacak malum kac kişi olayları bilioyor anadolunu her tarafında sadce polise saldıranlar(gezi) gelişen (sözde) ekonomiyi batırmak isteyen dıs mıkraklar ve cehepe zihniyeti die izledikleri için oylarını artırmaları normal malesef hayat sadce senın cvrendekilerden ibaret değil gene dusn bnce

0|0
    1|1
  • CHP

..

1|1
    0|1
  • akepenin yüzde 52 muhabbetinde şike varsa ahanda anırırım.. herşeyleri yalan dolan baksana herifler memleketi soymuş haberimiz yok

0|0
    0|0
  • akp li değilim akp den veya başka bir partiden nefret de etmiyorum ama daha çok uzun yıllar akp iktidar olacak gibi geliyor bana

0|0
    0|0
  • sanmıyorum geleceğini,gerçi zamanında 300 kişilik köyden 25 bin oy çıkarmıştı,mezardakilerin oyunu da almıştı..oyunla gelebilir gene...köyü ben biliyorum kimse yalan iftira demesin,eminim!CHP

0|0
    0|0
  • akp sızı cok sevıyor sankı.Ataturkculuk uzerınden sıyaset yapan zavallı partı chp.chp lıler ne kadar ınadına chp dıyorsa bende ınandına akp dıyorum.anket yapıyor akplıler gelmesın dıyor busunuz ıste sız

0|0
    1|1
    • Din üzerinden peki?Kuran en çok Allah'ın adını kullanarak iş yapanlara karşı uyarır...sen de dün o partilere veriyordun!

• pekı chp neden atatrurk uzerınden sıyaset yapıyor. chp nın oyu dusme olasılıgı yok. ama akp nın var.ben bakarım cevreme turkıye 10 yıl once neydı sımdı ne oldu dıye.gerkırse alrıım elıme kalemı kagıdı hesap yaparım.ornegın bu hukumet oncesı benızın fıyatı asgarı ucrete bakarak hesaplarım vs.yok makarna ıcın oy verıyormusum neymısgte oyle yapmadıgım halde oyle yapıyorsun dıyenlerın de dumduz gıdıyorum.souzm meclısten dısarı.sevmedıgım bır kac yonu var akp nın onun dısında cok ıyı.

• Bu seçimde AKP %45 i geçerse ben ona oy verenler taaa ... ama olmaz öyle birşey Mhp her daim

0|1
    0|0
  • Faşistnolmayana veririm.

0|0
    0|0
  • afferim yaşasın chp :D akp sevmiyorum bende

1|4
    0|1
Yükleniyor...