Sokakta size çatsalar ne yaparsınız?

Şimdi yalnız başınıza yürüyorsunuz, birine yanlışlıkla çarptınız, gece ıssız bir sokak öyle pek kimse yok, ama çarptığınız adamın yanında 2 tane arkadaşı var, 3 kişiler sizden çok daha güçlüler... Size artistlik yapmaya başladılar ya onlardan özür diliceksiniz ya da kavga çıkacak. Özür dilerseniz yolunuza devam edebilirsiniz.

• Özür diler yoluma bakarım.
    25% (1)75% (3)50% (4)Oy Ver
  • Hiç özür dilemeden koşarak kaçarım.
    50% (2)25% (1)38% (3)Oy Ver
  • Küfür ederim ters giderim gurur yaparım dayak yiyeceğimi bilsem de ben de vururum hepsine.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Cebimden silahımı bıçağımı çıkarır gösteririm günlerini.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • O an özür diler giderim ama sonra hepsini tek tek bulur ödetirim.
    25% (1)0% (0)12% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kabga meraklısı değilim.

0|0
    0|0
    • ben severim kavgayı ya, küçükken çok ezilmenin bir etkisi olabilir.

Kızlar Ne Diyor 6

• Valla carpcagımı sanmam :D Oyle bır ortamda daha yan yana bıle gelmeden karsı caddeye falan gecerım ıssız olunca ve erkek olunca hemen tacızcı gıbı goruyorum onları , kırmızı alarm zarttt zarrt yanıyor kafamda sankı :D tecavuze ugruycam dıye ödüm kopuyo -.-

0|0
    0|0
  • özür dilerim, artistlik neyime lan çok heyecan ekşın arıyosam gider sevişirim mk artistliğiniz batsın...dsgdsg

0|0
    0|0
  • yavaş ol ayı derim

0|0
    0|0
  • Büyüksün abi derim

0|0
    0|0
  • ozurdilemeden kacarim:D

0|0
    0|0
  • O an özür diler giderim ama sonra hepsini tek tek bulur ödetirim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Onları dövecek güce sahip olsam bile ben çarpmışsam özür dilerim. Eğer buna rağmen artislik yapmaya çalışırlarsa öleceğimi bilsem bile karşılık veririm. kavgada ilk vuruşta birini nakavt etmeye bakarım.

0|0
    0|0
  • ben çarptıysam özür dilerim kasıntı yapmam ama yine de artistliik yapıyorlarsa 3 kişi olmaları önemli değil 12 mermim var :))

0|0
    0|0
  • Ben çarptıysam hemen özur dilerim zaten. Ama hataları varsa bir kafa çaksam yeter sonra dayak yiceqim kesin olur zaten :)

0|0
    0|0
  • Gece ıssız bir sokakta karşıdan gelen 3 kişiden birine omzum çarparsa o karşıdan gelen 3 kişi pek hayırlı kişiler değildir...Küfür ederim ters giderim gurur yaparım dayak yiyeceğimi bilsem de ben de vururum hepsine.

0|0
    0|0
  • Sonucta ben adama carpmısım yani haksız olan benim onlardan korktugum icin degil yapmam gerekeni yapmak adına pardon ya da kusura bakma derim..

0|0
    0|0
  • özür dilerim uzatmaya gerek yok baktım olmuyo belimdeki habille kabili konuştururum

0|0
    0|0
Yükleniyor...