Alkolik mi oldum acaba ?

İyi akşamlar canlarım :* Şu sıralar kendime engel olamıyorum.. Sokağın başındaki irfan tekele abone oldum.Hergün içiyorum..Bu gün capacitiy burger king den menü nün yanında boş bardak istedim içine bira doldurup avm içinde içtim sinemayada gircektim ama elimdeki içecekle almadı şerefsizler gipçem onları bir dahaki sefere görceksiniz :'( Neyse şunu anlamıyorum yahu ben normalde iradesine sahip azimli dürüst çalışkan namazında zikirinde bir insanım bunu bu siteden beni tanıyan arkadaşlar çok daha iyi bilir yılbaşında göbek bölgemdeki hafif yağları eritmek adına alkol ve türevlerinden tamamiyle uzaklaşacağıma dair kendi kendime söz vermiştim ancak yapamadım :'( Korkuyorum .. Sizce alkolik miyim ben ? Eğer öyle isem lütfen yardım edin bana :'s

Koy nötüne diyen.. Gel link <3

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 9

• ben de öyle yaw... çay kahve bile içmek için bir yere oturmuyrum.. arabayı çekip sahilde içiorum... çarşıya pazara çıkıp cafeteryada oturmuyorum bara meyhaneye takılıorum... alışveriş merkezi sinemayla ilgili sana tavsiyem matara al... önce 1-2 bira çak... mataraya da cin ya da vodkayı daya film izlerken yavaş yavaş iç...:D:d ben öyle yapıorum

0|0
    0|1
  • Bugün bende Bakırköy-Capacity'deydim. Tanış olsaydık sinemadan sokardık biralarını.

0|0
    0|1
  • Alkol iyidir takıl bro.. Ayık kafa başa bela :)

0|0
    0|1
  • Dayı tüm kızlara kaymışsın bizede kayma ama doğru yoldasın*et* içende içmeyende gidiyo içerek gitmek daha iyi hiç değilse öteki tarafta sarhoş rolü yapabilirsin ;)

0|0
    0|1
  • adres ver <3

0|0
    0|1
  • sinemaya alkolle gitmek isiyosan pet şişeye vodka veya tekila koy panpa, çok güzel oluyor.

0|0
    0|1
  • ne kadar zamandır içiyorsun önce onu sorayım?

0|0
    0|1
  • sarfoşşşşş :D

0|0
    0|1
  • yok ya alkolik olunmuyor ben çok denedim olamadım :D çok şüphelendim kendimden acaba oldum mu diye gittim şeriatla yönetilen bir ülkeye bir kaç ay kaldım hiç içmeden döndüm yine içiyorum o sıfatı haketmek çok zor bişey benim gözümde :DD

0|0
    0|1
    • eksileyen kardeşim alkoliklik diyince benim aklıma sabah kahvaltı etmeden aç karna bira içen kamyoncular geliyor.İçip içip ona buna salça olan kavga çıkartan tipler geliyor.Alkolsever daha güzel bir kelime.Ya da içip içip karısını çalışırken yatan, kıskançlık krizine giren ruslar geliyor.Her akşam eline iki bira alan herkes alkolik olamaz bence

• arnavut votkamla eriği çalıştır

Yükleniyor...