18'lik kızların kolunda 40'lik adam görmek ne kadar normalleşti nedir kızların bu nakit sıkıntısı

18'lik kızların kolunda 40'lik adam görmek ne kadar normalleşti nedir kızların bu nakit sıkıntısı ?

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

• Subyancı herifler.

Diğerleri de ağır kezban.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• 18 lik 20 likle takıldığında ;

20 liğin egosu , maçoluğu, üzerine birde aldatmasıyla biter o ilişki.

18 -40 ilişkisini de savunmama o ayrı yinede 20liğe açık ara fark atar ilişki içerisinde.

3|0
    0|0
  • Bu kadar ön yargılı bakmıyorum ben.Tasvip etmemek başka nakit sıkıntısı gibi bir tabir kullanmak başka.

6|1
    0|2
  • Oldu, ben kalkayım...

(Görüşemiyoruz, ayrandan bunlar hep)

1|1
    0|0
  • Para var huzur var kafası.

0|0
    0|0
  • 40 yaşında bir adamdan hoşlanmıştım bir kere. Parası puluda yoktu. Zaten oda bana bakmazdı küçüğüm diye. Platonik bir şeydi. Ama birisiyle sırf parsı için beraber olmak insanın kendine olan saygısını yitirir. Nasıl yapıyorlar bunu anlamış değilim. Ama zeki kızlar vallahi.:)

1|0
    0|0
  • seviyordur belki.d

0|0
    0|1
  • nakitlikdenn değil bencee olgunn olduklarını düşündüklerinden yadaa baba sevgisinin yoksunluğundandırr

0|0
    0|0
  • oww

0|0
    0|0
  • Karşılıklı alışveriş bunlar.

0|0
    0|0
  • kızların nakit sıkıntısını geçtim de nedir 40lık erkeklerin bir çift diri meme görme arzusu? yeni ergen gibi.

1|0
    0|1
  • bu günü görmek yarını görmeyi engelliyor demekki para şan şöhret karıyer dünyalık burada kalcak ve ömrumz belkide kısıtlı ebedi kalcak seylerın peşinde olmalıyız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 40'a yaklaştın ama paran yok dimi :)

4|2
    0|1
  • Kadının olduğu heryerde para olmaz ama paranın olduğu heryerde kadın vardır...

1|1
    3|0
  • sende var mı kanka senn yaşta oralara yakın boşver kız veriyosa 18 lik kızla takılın mk bence iğrenç bir görüntü ama kaşınıyo bizim kezbanlar

1|0
    0|0
  • Babalar baba olmayı başarabilse, kızları böyle arayışlara kalkışmayacak. Babalıktan kasıt yasaklamalar-kısıtlamalar değil, şefkat

Soruya da herkes 1 yıldız yağdırmış niyeyse

0|0
    0|0
  • sırf para değil bence parada varda arkadaş lisede bile kızlar ya bir üst sınıftakinle çıkardı ya da beğenirdi kızlar böyle ne yaparsın :D

1|0
    0|0
  • Para para para :))

0|0
    0|0
  • benim daha 12 senem var demek ki:)

0|0
    0|0
  • gerçekten devir çok kötü

0|0
    0|0
  • derdi rahat yaşamak

0|0
    0|0
  • Adam hakli beyler bayanlar dagilin.

0|1
    2|0
  • aptal olmak bedava ne nakiti dostum :)

0|0
    0|0
  • Gözü yükseklerde olan kızlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...