Sevgilim benden sebepsizce ayrıldı ne yapmalıyım?

Merhbalar 4 gün önce sevgilim benden sebepsizce ayrıldı.Konuşurken 3 dakika önce seni seviyorum dedi 3 dakika sonrada ayrıldı.Seni benden ayıran kim veya ney?diye sordum kimse değil seni tanımaya çalıştım tanıyamadım kafam karışık dedi bende tamam sen beni bir kalemde silip atarsan bende seni atarım dedim ve konuşmadık daha sonra.Ertesi gün bana ben seni bitirmek istemiyorum dedi hiç cevap bile yazmadım hatasını anlasın diye.Bugün de beni 2 kere aradı 1.de gel konuşalım görüşelimn dedi işim var dedim salladım sonra 3 saat aradn snra yine aradı napıyorsun falan dedi bende neden arıyorsun dedim sesini özledim dedi.Sizce bu ne yapmaya çalışıyor sevgisindende eminim neden sizce?Ben ne yapmalıyım?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer yüz yüze görüşme fırsatınız varsa de ki;

-Bana bak, tutarlı ol, gel falanca günde görüşelim bana net ol ya da beni sakın arama.

Yok yüz yüze görüşme fırsatınız yoksa de ki;

-Senin dengesizliğinle ugraşamam ben, bana ya net ol ya da defol git.

Her ikisinde de laf dolandırmaya çalışırsa asla taviz verme ;)

Neden bunu yaptı bilemem, belki emin olamadığından, belki hisleri anlık olarak durulup anlık olarak hareketlendiğindendir. Sabit değildir yani.

O yüzden sen katı ol.

cut.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum tek kendinin değil benimde kafamı karştırıyr ben ne yaptımki oda böyle diyor hissine kapıldım

• Bu yaşlarda böyle olması normal, fazla değişken, şu an kalıcı bir etkeni yok.

Ben yine diyorum sen baskın bir şekilde bu konudaki tavrını belli et, yoksa bu böyle devam eder.

ya da onu böyle kabul edeceksin.

• teşekkür ederim :/

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...