İlişkimizi Kurtarmak İstiyorum...

5 yıldır bir ilişkim var.. Bu sene içerisinde sevgilimin başına gelmeyen kalmadı ama en önemlisi annesini kanserden kaybetti. Bu onu yıktı...Şu an annesini kaybetmenin 3. ayına yaklaştık sanırım... Canımın içi , hayatımı ona adadığım kız şimdi hayattan bezmiş bir şekilde en büyük dayanağını kaybetti.. bu ilişkimizde de büyük ölçüde etkiledi.. Uzun zamandan beri birbirimizi tanıyoruz... Ben onu mutlu etmeye çalışıyorum elimden geldiğince ama o bir tat almadığını duygu hissetmediğini söylüyor.. Sadece benim için değil herkes için böyle... Ben onun için çok korkuyorum .. Şu an hep ilişkinin bitmesinden bahsediyor bir yandan da istemediğini söylüyor.. İlişkimiz de konuşurken bile o heyecan kalmadı konu bile bulamıyoruz günümüzü hep ne yaptın ne yedin nasıldın ne yapıyorsun gibi sorularla harcıyoruz.. Ben bu ilişkiye önem veriyorum ama nasıl kurtaracağımı bilmiyorum..Deneyimli arkadaşlardan yardım istiyorum ...

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• şu an bu ilişkiyi kurtarabilmenin yolu yok, ne yapsan boş açıkcası üzgünüm bunu söylerken ama kendimden biliyorum bir kız durum ne olursa olsun erkeğini kaybetmekten her daim korkar. ayrılık teklifini kabul etmelisin o zamanda zor zamanında bırakmış olucaksın bu seferde, kız bu, her türlü kılıfa sokar konuyu buna hazırlıklı ol. bunlar olucak, ama sen yanlış bişey yapmadın. bırak , haftada bir halini hatrını sor yalvarma kimseye zaten tekrar çekici olma ihtimalin varsa ancak böyle yaparsan olur

0|1
    0|0
    • Bende farkındayım niyetinden ama görmezden geliyorum annesini kaybetmesinin üzüntüsüne veriyorum ama olmuyor. En çok yaralayanda annesine ölmeden önce bu kanser illeti ortaya çıkmadan önce beni anlatmıştı. Arkadaş olduğumuzdan bahsetmişti. Sırf benim için üniversiteyi aynı yere yazdı ve kazandı ama annesi beni bildiği için hep ona hakkımı helal etmem diye çok üstüne gitmiş.. Şimdi her defasında beni gördüğünde annesinin söylediği sözler gözünün önüne geldiğini söylüyor ..

Kızlar Ne Diyor 2

• nasıl kurtarırsın bilmiyorum... keşke bilseydim çok isterdim yardımcı olmak :( yaralıyım zira... ilişkini kurtarmanın derdine düşmüşsün. tebrik ederim. inşallah en kısa zamanda sizin için herşey yoluna girer. atlatırsınızz bu süreci.

0|0
    0|0
  • ona evlenme teklif et aşk tekrar bşlar evlilk heycanı sarar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Öncelikle Kızarkadaşınızın ailesinin başı sağolsun. Merhumeye Allah rahmet eylesin.

Kızarkadaşınız çok zor bir dönemden geçiyor. Lütfen onun eskisi gibi olmasını beklemeyin. Bu imkansız. Kimbilir neler geçiyor içinden.

Onu neşelendirmeye çalışmayın. Sadece onun yanında olmaya çalışın. Sizin desteğinize ve yardımınıza ihtiyacı var. Sakın boğmayın. Anlatmasını istemeyin. İhtiyacı olunca o zaten anlatır. Havadan sudan konuşmalarla dikkatini de dağıtmaya çalışmayın. Anlayışlı olup sadece elini tutmanız bile yeterli.

Sakin olun. Şu an çok zor bir dönemden geçiyor. Sakin olun. O size dönecektir zaten.

Mutluluklar.

0|0
    0|0
  • Ya biter o ilişki ya da daha da kötüye gider sürünürsün.

0|0
    0|0
Yükleniyor...