Şimdiye kadar hayatınızda yaptığınız en büyük hata neydi?

evet hatanız neydi ? en çok kim zara gördü? siz mi çevreniz mi ? ne kadar pişmansınız? yaptığınızın hata oduğunu ne zaman fark ettiniz? çok mu geçti?

0|0
5|28

En İyi Erkek Görüşü

• buyuk hatalatim olmadi fakat kucuk capli hatalarimdan hep ders cikardim:) en guzel gerceklik hatalarla basa cikip buyuk adimlar atabilmektir diye dusunuyorum..aklima hatamda gelmiyo ki yazayim:))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Araba almak yerine parasını yemek.

1|0
    0|0
  • bi kaç kere sinirlenip karşımdaki kişilerin canını yaktım... her seferinde haklıydım bence ama tepkilerim dengesizceydi... akıllıca davranıp sorunu çözebilir ve saygınlık kazanabilirdim... ben kendimi de karşıdakileri de hem rezil ettim hem can yaktım... 1-2 yıl sonra fark edio insand..d.d

1|0
    0|0
    • o bazen bende de oluyor ya. 2 yıl öncesine kadar ben de haklıyım diye verdiğim abartılı tepkilerle çok haksız duruma düştüm..

• hayat cani ne yapacaksın:D:d:D: teşekkür

• Malum bir şahısa hak ettiği değerden fazlasını vermek.

1|0
    1|0
  • ethiopiada tük kolejindeydim. hocalarıma çok güvendim ve çok samimiydim. kış arkadaşımın olmasına karşıydılar,aynı okuldaydık. bnde yakın gördüklerimle dost zannettiklerimle dertleşiyordum sonra hepsi bana tavır aldı ve 2 yıllık ilişkimi bittirdiler! onlara güvenmem hayatımın hatasıydı! :(

1|1
    0|0
  • o kadar büyük hatalar yaptım kiii sonradan temizlemesi senelerimi aldı, alıyor ve alacak.

1|0
    0|0
  • En büyük hatam insanlara güvenmekti aradan 20 yıl geçti kazanan ben oldum bakacak yüzleri kalmadı durumun maddi manevi onlardan çok iyi.

2|0
    0|0
  • AŞK tabiki aşık olmak onu herkezden cok cok sevmem senin anlayacagın birini degerinden daha fazla deger verip dünyalar kadar büyük sevgi ile baglanmak

1|0
    0|0
  • değmeyen birisi için 3 senemi harcadım ama bana çok iyi tecrübe oldu.

2|0
    0|0
  • Zamanında cemaat gönüllüsü gibi davranıp cemaat içine sızmayıp çalınan sorulardan nemalanamayıp bedavadan memur olamamak.

1|0
    0|0
  • keyfinden sormuyon herhalde seninki neydi? en çok kim "zara?" gördü? sen mi çevren mi yoksa iç açılarının toplamımı? ne kadar pişmansın? yaptığının hata olduğunu ne zaman anladın? saat kaç gibi?

1|0
    0|0
    • benim hatam biri uğruna bana çok değer veren birini benden uzaklaştırmak oldu. hatamı ,uğruna uzaklaştığım kişiyle uzaklaştırdığı kişinin can ciğer olması ve 3lü bir kavganın ortaya çıkmasıyla anladım. 3ümüz de zarar gördük. hatamı anlama saatim geçti biraz ama hepimiz hatamızı telafi ettik. şimdi mutluyuz :)

• çük varmış gibi diğer sperm kardeşlerimden önce davranıp yarışı kazanmak...

2|1
    0|0
  • Ben birine güvendim ve şimdi pişmanım.Sahi ne yapacağım ben.Neden yaşıyorum ki.

1|0
    0|0
  • Yaptığım hatalar beni güzel yerlere getirdi. O yüzden, yaptığım hiç bir şeyden pişman değilim ben.

1|1
    0|0
  • çok fazla inanmak. Bu hatayı hep yaparım.

1|0
    0|0
  • En büyük hata benim doğmamdır başka bir hata yapılmamıştır...

1|0
    0|0
  • ben bu hatayı 12.12.12 tarihinde yaptım :(

1|0
    0|0
  • Affetmekle yaptım.

1|0
    0|0
  • üniversiteyi bırakmak oldu

1|0
    0|0
  • evlenmek :) boşandım kurtuldum :D

1|0
    0|0
  • Yanlış liseyi seçtim kadam...

1|0
    0|0
  • sevmekti ...

1|0
    0|0
  • Kiz arkadasimi beceremefigime ya :(

0|0
    0|0
  • Elime çok fırsat geçmesine rağmen moralim bozuk diye yatmadığım kadınlar hüzünlendim gene :(((

0|0
    0|1
  • Biriyle birlikte olmadım. yapabilirdim yapmadım şimdi sap gibi dolanıyorum

1|0
    0|0
  • webcam'de soyunmak. :/

0|1
    0|0
  • Lisede sayısal bölümünü seçmeseydim keşke sözelde daha iyiydim

1|0
    0|0
  • sevdigimi aldattım :(

1|0
    0|0
    • woow.. hata olduğunu ne zaman anladınız?

• hayır tabikide ama kendimi affetmiyorum affetmicemde :(

• yaptığınız tabi ki doğru değildi ama kendinize bir şans verin

Kızlar Ne Diyor 5

• Okuldan atılmak...

1|0
    0|0
    • Nasıl oldu o

• sınıftan bir çocuğa aşıktım :)

• Yaptığım en büyük hata diye birşey yok yaptığım herşey başlıca bir hata

1|0
    0|0
  • bir insana ikinci şansı vererek,bütün insanlara güvenimi kaybettim.

1|0
    0|0
  • Aptal gibi değmeyen biri için acı çektim.

Hala en büyük pişmanlığımdır.

1|0
    0|0
  • yaptığımın hata old. biliyordum ama ona rağmen yapıyordum.Sanırım yeterince bilinçli değildim.Bir kaç ay sonra vardım evet pişmnlığım var.Geçmişe dönersem yapmam

1|0
    0|0
Yükleniyor...