Uzun bir ilişki sonrası ayrıldığınız sevgiliniz ne yapsa çok üzülürsünüz ?

Uzun bir ilişki sonrası ayrıldığınız sevgiliniz ne yapsa çok üzülürsünüz ? ayrılma nedenleri herkes için deyişe bilir o konuya girmeyeceğim örneğin Şu an başkasıyla çıkarak benim canımı fena halde yakıyor ya sizin canınızı yakan ne olurdu ?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• hangısını soyleyeyım yapmaz dedıgım ne varsa yaptı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bana ''Ömrüm, hep benimsin sonsuza dek'' falan derdi. Yerime bir başkası geçerse harbi harbi koyar.

0|0
    0|0
  • aynen benimde ayrıldığımızda hiç birşey olmamaış gibi davranması fazlasıyla yakar canımı hiç bişey olmamaış gibi davranması ve üstüne üstlük gidip yeni bir sevgili yapması fazlasıyla yakacaktır canımı.

0|0
    0|0
  • Benden ayrıldığı gün veya saat içerisinde başka biriyle birlikte olursa benim canımı yakan bu olurdu. Ve ayrıca bu kişi yakın bir arkadaşımsa daha çok yıkılırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Anlaşıldığı kadarı ile hala onu çok seviyorsun ki, canın çok yanıyor. Ben de seviyorsam benimde canım fena yanardı. Sevmiyorsam hiç umurumda olmazdı..

0|0
    0|0
  • ben sevgilim eğer benden sonra benim en yakın arkadaşım ya da erkek kardeşimle çıkarsa çok üzülürüm

0|0
    0|0
  • başka türlü yakamaz benim elimi tuttuktan sonra eğer bir başkası tutuyorsa o kız hiç sevmemiş demektir kısacası benımle kurduğu hayalleri bir başkasıyla yaşayacak kadar ucuzsa bende onu tanımayacak kadar pahalıyım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...