Kapat

Amaç Gülmekten Karın Kası yapmak :D

Arkadaşlar küçüken veya hayatınızda başınızdan komik olay geçtimi? ve ney komik anılarınızı yazarmsınız

BENİM-Bir gün marketin birinde meyve reyonunda meyvelerden tadıyordum İşte kiraz, şeftali vs vs görevli de bana bakıyor ama ben hiç aldırmadan yemeye devam ediyorum sonun da görevli yavaşça yanıma yaklaştı ve: "Abla karpuz da keselim mi?" dedi :D :D

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• İlkokul zamanlarında kar vardı ozaman kar topu oynuyorduk okulun bahcesınde en ust katttada pencereden bakan bı kız vardı benden buyuk bende kartopu yaptım o tarafa dogru attım ama ısabet edecegını bılmeden nasıl ısabet ettı onu daha cozemedım :) kızın tam suratına geldı kartopu aglayarak ıcerı gırdı camdan bı cocuk baktı bende kactım hemen :)

0|0
    0|0
    • ahah salak :D

• tamam :))

• sordum :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• lise sınavına hazırlandığım zamanlar arkadaşlarla internet cafeye gittik herkes counter oynuyordu tüm masalar doluydu adamın biri gitmiş mario açmış onu oynuyodu ben de gittim dedim bizimkilere adamın başında yüksek sesle "lan bakın adam mario oynuyor herkes counter oynarken ahaha" derken adam bana "^+%&%+%&%+%&%+&%+^##!" dedi ve cafeden kaçtım :D

0|0
    0|0
  • görevliye bir alkış:))

0|0
    0|0
    • :)) öyle deme ama o da yediğğ :D

• ahah iştee buu :))

• İlkokul 1. sınıftayken sabahçıydım okula gitmeden önce kakamı yapıp yapmamak arasında kararsız kaldım ve yapmadım. Sonra evden çıktım yolun yarısında geldi öyle sıkıştımki evemi dönsem okula mı gitsem bilemedim. eve dönerken altıma sı*tım :D Annem kapıyı açtığında şoktaydı. o gün okula gitmedim ahhahahahahahahaahha :D:D:D

0|0
    0|0
    • ahahhahahaha :D ciddimisin :D ahaha

• aynen :D var mı başka anın :D

• Varda biraz özele giriyor ,:D:D;:D

• Çok komiksin demi yardın geçtin bizi burada gülmekten adonislerime adonis eklendi yapma lütfen böyle şeyler biraz daha anlatırsan kas yığını olucam hareket edemicem :(((

2|0
    1|2
    • ay yavrumm senın karın kası yapman için espiri kesmez ;)

• Ay yazik canim yalaf sokma cabalarindasin ha bide sen kimsinki demisin peki sen kimsin beni elestiricek hakki kendinde buluyorsun canım;)

• Laf sokulcak kadar büyümedin tatlım sen daha biraz daha büyümen lazım şimdiden alamazsın hepsini zorlar seni beyaz zenci derler bana ;)

• Çok var hangisini anlatayım bilemedim.

0|0
    0|0
  • görevli sana abla mı dedi :)))

ne kadar ayıp

0|0
    0|0
  • Mekik cekmek karın kasına iyi geliyor tavsiye ederim..

0|1
    0|1
  • mardan palace'ın açık büfesinde mi doğdun ablacım sen yumuluyon her görüğüne :)))

0|0
    0|0
  • Birgün otobüse bindim dershaneden geliyorum tabi öğrenciyiz Kentkartimiz var. bindim otobüse 1 kişi bastıktan sonra ortalara geçtim. hareket ettikten sonra adam "Genç sen basmadın sanırım" dedi. ben bastım dedikçe adam basmadın diye ısrar ediyor. Milletinde öyle bir bakışı varki bana basmamışım gibi bende bir heyhemle "Tamam be kaç kuruş bir tane daha basarız" sıkıntı yok diyerek önlere ilerliyorum. Ama bakışlar birden hayranlaşmış bir tarz aldı genç kızlar vardı önde onlar bile "helal olsun" tarzında bakıyorlar sonra ben kartı çıkarttım dayadım sensöre ve bir ses geldi "Dııı dııııııt yetersiz bakiye" Sonra herkesi aldı bir kahkaha .:)

0|0
    0|0
    • ahahha :D o da iyi fakat bunu çaldın be canımm

• Hayır be canım nerede gördün bilemem ama 2 sayfam var birisi TW'de birisi FB'da onlarda görmüş olabilirsin. :D

• olabılır bılmıyorum :)

Kızlar Ne Diyor 3

• daha dün bana teklif eden ama benim reddettiğim çocukta karşılaştım marketin önünde. Elimde pedle.

Daha gerilere gidecek olursakk hmmm.. Okula yetişmeye çalışıyordum. Ayakkabılarımın bağcığı çözülmüş. Bende dolmuş hemen gelsinde bağlayayım şu bağcıkları diye düşünüyordum. Geldi.. Bindim. Bir amca kalktı yerinden. Bende inecek falan sandım. Löp çöktüm hemen bağcık bağlayacağım ya... Ama olay öyle değilmiş. Benim arkamdan yaşlı bir teyze binmiş arabaya. Benim amca kalkmış ona yer vermiş. Ben ergenide yaşlı amcanın, yaşlı teyzeye verdiği yere çökmüşüm... Allahım nasl bir utançtır. Adam bana terbiyesiz demişti:D:d:d

0|0
    0|0
    • elinde pedi görünce senin de insan oldugunu anlamıştır çocuk sevindim :)))fasfasfasf

• ahahahah :) ben kucuken yer ıstemesınler dıyo otobus yolu boyunca uyuyodum sorsan numara yapıyorum sonra 4 durak kaçırmışım evı :))

• Sevgilimle sinemadayken bana sarılınca karnım guruldamıştı bir keresinde :)) sonra yemek tepsisi ni salona götürceğime banyoya götürmüştüm :))) onun dışında cansız mankene çarpıp pardon demişliğim var :d

0|0
    0|0
  • işteym çalışanlara tost yapcam pankten ekmekle beraber kabloyu da sıkştrdm ve olan oldu kablo patladı ateş çıktı :D :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...